Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Textra

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół profesjonalistów zapewniających wysoką jakość usług dedykowanych dla firm produkcyjnych i handlowych.

Poznań, Poznań, Polska

O firmie Textra

Oferujemy usługi, które pozwalają naszym klientom skoncentrować się na ich głównym biznesie - my zajmujemy się resztą. Poczynając od spedycji krajowej i międzynarodowej, poprzez usługi magazynowania i dystrybucji, kończąc na przygotowaniu deklaracji w systemie Intrastat. Sprawiamy, że łańcuch czynności, które nie generują bezpośredniego przychodu mogą Państwo przekazać firmie TEXTRA.

Ludzie tworzący naszą firmę to młody, sprawdzony zespół współpracowników, profesjonalistów w swojej dziedzinie. Lata obecności na rynku to wiele kontraktów, wciąż nowo pozyskiwani klienci i rozwijanie współpracy z tymi, którzy już nam zaufali. W ich ocenie wyróżniamy się wysoką elastycznością i szybkością w działaniu. W globalnym świecie przewagę konkurencyjną zdobywa się idealnym dopasowaniem do potrzeb klienta. Taka jest nasza filozofia i tak chcemy być postrzegani przez odbiorców naszych usług.

Na podstawie otrzymanych referencji mamy pewność, że udaje nam się osiągać cele, a tym samym swoje założenia realizują nasi klienci. Tylko taka współpraca nas interesuje i tylko taką współpracę oferujemy.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304