Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Tezaurus Technologie Pakowania

Firma zajmuje się maszynami i materiałami do pakowania. Specjalizujemy się we wsparciu technicznym (serwis, instalacje, modernizacje, części zamienne) do urządzeń różnych producentów.

Katowice, Śląskie, Polska

O firmie Tezaurus Technologie Pakowania

Tezaurus jest polskim dostawcą systemów do pakowania zbiorczego i jedynym w kraju niezależnym serwisem maszyn pakujących, naprawiającym urządzenia różnych producentów.

Legitymujemy sie ponad 10 letnim doświadczeniem, co stawia nas na jednym z czołowych miejsc w zaszczytnym gronie firm budujących polską branżę maszyn pakujących.

Od samego początku inwestujemy w specjalistyczny sprzęt, budujemy profesjonalny zespół pracowników, zdobywamy niezbędne uprawnienia i know how, które pozwalają nam stale powiększać grono zadowolonych klientów. Współpracujemy z światowymi producentami maszyn pakujących, którzy w połaczeniu z naszym doświadczeniem, umożliwiają zaspokajanie nawet najbardziej nietypowych wymagań inwestorów.

Oprócz dostaw nowych urządzeń, potrafimy modernizować istniejące już maszyny i linie produkcyjne, zwiększając ich wydajność i obniżając koszty pakowania. Budujemy również urządzenia prototypowe, które są odpowiedzią na brak gotowych rozwiązań dostępnych na rynku. Sprawny zespół fachowców pozwala na efektywne wspieranie naszych klientów w zakresie bieżącego utrzymania ruchu i planowanych przestojów remontowych.

Świadczymy usługi serwisowe urządzeń różnych marek tj. Cyklop, Strapex, Orgapack, Signode, Fromm czy Messersi.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach przeznaczonych do:

 • obwiązywania katonów i paczek
 • wiązania ładunków ułożonych na paletach
 • zaklejania kartonów klapowych
 • owijania ładunków w pionie i poziomie za pomocą folii stretch
 • zakładania i obkurczania kapturów na paletach

Dostarczamy kompletne systemy, które obejmują:

 • doradztwo technologiczne i materiałowe
 • projektowanie systemów zabezpieczenia ładunku
 • serwis maszyn i urządzeń
 • części zamienne
 • pełen zakres materiałów eksploatacyjnych
 • szkolenia

Liczymy, że dzięki otwartości na nowe doświadczenia i chęci do rozwijania nowych produktów i usług, niebawem staniemy się jednym z liderów polskiego rynku maszyn pakujących. Inwestujemy w siebie, w technologie, w promocje, w przyjazny kontakt z Klientem i w kulturę naszej organizacji. Cenimy nade wszystko uczciwość, lojalność, odpowiedzialność i szacunek dla drugiego człowieka. Dzięki temu z każdym dniem możemy sprawniej i bardziej kompleksowo odpowiadać na oczekiwania naszych klientów, które wraz z rozwijajacym się dynamicznie rynkiem stawiają przed nami nowe wyzwania.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564