Tirsped

Kompleksowa obsługa spedycyjno-logistyczna transportów morskich, lądowych i lotniczych. Obsługa celna. Magazynowanie.

Warszawa, Polska

O firmie Tirsped

Firma TIRSPED działa na rynku usług spedycyjnych od 1989 roku. Wielkość naszej firmy i sieć międzynarodowych agentów (członkostwo w World Cargo Alliance i All World Shipping) umożliwiają indywidualne podejście do każdego Klienta i oferowanie najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie usług logistycznych.

Nasza oferta obejmuje:

 • transporty drogą morską, lotniczą i lądową
 • przesyłki ekspresowe „z” i „do” krajów europejskich
 • regularne linie drobnicowe z Europy Zachodniej
 • usługi agencji celnej
 • składy celne, magazyny celne i krajowe
 • konfekcjonowanie towarów
 • dystrybucję na terenie kraju
 • doradztwo w zakresie strategii logistycznych


TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
W zakresie transportów międzynarodowych realizujemy przewozy drogą lądową, morską i lotniczą.

 1. Transport lądowy

Przy wykorzystaniu zróżnicowanego i profesjonalnego taboru samochodowego przewozimy przesyłki "z" i "do" wszystkich krajów europejskich.
Organizujemy transport przesyłek drobnicowych i częściowych głównie „z” i „do”: Austrii, Belgii, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Włoch zapewniając dostawę przesyłek w relacji: „dom – dom”. Na terenie Europy zapewniamy bezpośrednie, ekspresowe transporty małymi samochodami o ładowności do 3t.
Pracujemy na zasadzie Ogólnych Polskich Warunków Spedycyjnych, a ładunki przewożone naszymi samochodami transportowane są zgodnie z konwencją CMR. Posiadamy ubezpieczenie OC Spedytora, a samochody OC Przewoźnika.

 1. Transport morski

Prowadzimy przewozy ładunków skonteneryzowanych „z” i „do” różnych portów świata.
Dla naszych klientów organizujemy przesyłki całokontenerowe i drobnicowe wykorzystując jako porty tranzytowe porty polskie i niemieckie.

 1. Transport lotniczy

Przy współpracy z siecią agentów na całym świecie aranżujemy przewozy drogą lotniczą w żądanych przez klienta relacjach. W porcie lotniczym Warszawa Okęcie zlokalizowane jest nasze biuro, świadczące usługi spedycyjne i celne.

AGENCJA CELNA Tirsped w Warszawie, gwarantuje dokonywanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie w naszym terminalu przy ul. Fleminga 2a.
W zakresie transportów lotniczych Agencja Celna Tirsped zlokalizowana jest w Terminalu Cargo przy ul. Wirażowej 35 w Warszawie. Dla dostaw wewnątrzunijnych prowadzimy obsługę klienta w zakresie Intrastat.

MAGAZYNOWANIE i DYSTRYBUCJA
W chwili obecnej w naszym terminalu zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Fleminga 2a dysponujemy magazynami o łącznej powierzchni 10 tys. m2. Powierzchnia magazynowa obejmuje: magazyn krajowy, magazyn czasowego składowania oraz skład celny.

Magazyny są czyste, suche, wyposażone w regały wysokiego składowania. Praca związana z przeładunkami jest zmechanizowana. Dokumentacja i stany magazynowe prowadzone są komputerowo. Aktualnie jesteśmy na etapie wprowadzania komputerowego systemu zarządzania gospodarką magazynową.

Magazyny są chronione i zabezpieczone systemem podwójnego monitorowania. Na czas składowania towar jest ubezpieczony od kradzieży i szkód losowych. Świadczymy również usługi konfekcjonowania.

Jednocześnie informujemy, iż mamy możliwość dystrybucji towarów do odbiorców na terenie kraju.

Pragniemy podkreślić, że świadczymy usługi na wysokim poziomie, gwarantując pełne bezpieczeństwo przewożonych lub składowanych przesyłek. Służymy poradą, doświadczeniem, zapewniamy dyskrecję przy wykonywaniu usług dostosowując je do życzeń i potrzeb naszych klientów.

Posiadamy System Zarządzania Jakością (certyfikat ISO 9001) oraz Wewnętrzny System Kontroli (WSK) upoważniający nas do obsługi towarów o znaczeniu strategicznym.

Dokumenty do pobrania

 • Tirsped Sp. z o.o. - prezentacja Pobierz

Polecane wiadomości: Tirsped

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304