INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

TORELL

(TORELL - D. Wingert, S. Fiedur - Sp. j.)

Firma prężnie działająca w Polsce od 20 lat, z bogatą ofertą oraz rozbudowaną siecią sprzedaży i serwisu w całym kraju, stale zdobywa zaufanie co raz większej rzeszy Klientów.Szczegółowa informacja o firmie TORELL

Od początku istnienia TORELL, od roku 1990, celem firmy jest tworzenie kompleksowej oferty dla biznesu z zakresu wyposażenia i serwisu urządzeń elektronicznych. Nasze propozycje oparte są o wysokiej klasy technologie oraz funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania.

Wiodącymi produktami oferty handlowej, są urządzenia elektroniczne, światowych marek m.in. Sharp, IBM, Samsung, Daikin oraz Honeywell.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na polskim rynku, TORELL z powodzeniem umacniał swoją pozycję, stając się liderem w branży urządzeń elektronicznych. Bazując na bogatej ofercie oraz rozbudowanej sieci sprzedaży i serwisu w całym kraju, konkurujemy z najlepszymi firmami na rynku, zdobywając wciąż nowych Klientów oraz ich zaufanie.

Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w realizowane projekty. Od początku istnienia firmy jesteśmy wyłącznym dostawcą kas fiskalnych SHARP.

Misją TORELL jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Analizujemy potrzeby naszych Klientów, tak aby satysfakcja była wspólnym mianownikiem każdej przygotowanej przez nas oferty. Dbamy o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań i urządzeń elektronicznych, które są ekonomiczne w eksploatacji, przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego.

"Dynamiczny rozwój firmy oraz wciąż nowe wyzwania, które stawia przed nami rynek, implikują dla firmy nowe kierunki rozwoju. Wytyczają innowacyjne trendy w technologii oraz rozwiązaniach. Wyrazem najwyższej jakości TORELL, jest zaangażowanie w realizowane projekty, pasja, z którą od początku tworzymy firmę oraz zaufanie naszych Klientów i Partnerów Biznesowych”.

Stanisław Fiedur, Prezes Zarządu TORELL

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul.Obronców Westerplatte 5
83-000  Pruszcz Gdański
pomorskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy TORELL

.C-CTU-736384451