INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

TOT.NET

(TOT.NET Sp. z o.o.)
Optymalizacja wewnętrznych procesów przedsiębiorstw przy zastosowaniu mobilnych technologii identyfikacji danych i oprogramowania opartego na nowoczesnej technologii Microsoft.NET.


Szczegółowa informacja o firmie TOT.NET

TOT.NET to zaufany ekspert i doradca optymalizacji wewnętrznych procesów przedsiębiorstw przy zastosowaniu mobilnych technologii identyfikacji danych i oprogramowania opartego na nowoczesnej technologii Microsoft.NET.

Zaufanie naszych Klientów opieramy o najwyższe kompetencje technologiczne, analityczne i biznesowe, czego wyrazem jest wysoka jakość dostarczanych rozwiązań. Bezwzględna dbałość o Klienta jest wyznacznikiem naszej misji, ukierunkowując wszystkie działania naszej firmy na profesjonalizm w budowaniu trwałych, partnerskich relacji biznesowych. Założoną misję realizujemy przez:
  • dogłębne zrozumienie potrzeb naszych Klientów, w procesie diagnozy systemów wewnętrznych i dostosowanie rozwiązań informatycznych, które je optymalizują;
  • najwyższą dbałość o Klienta, wyrażającą się przez profesjonalizm kontaktów biznesowych, terminowość, elastyczność i wysoką jakość dostarczonych rozwiązań;
  • inwestycję w budowanie oraz doskonalenie zespołu programistów i analityków najwyższej klasy;
  • specjalizację w najnowszych technologiach informatycznych;

Dzięki przyjęciu tych zasad możemy oferować naszym Klientom innowacyjne i niezawodne rozwiązania informatyczne.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Matejki 1/2
60-766  Poznań
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy TOT.NET
  • System ProTrace

    System ProTrace

    Nowoczesne oprogramowanie do automatycznej identyfikacja danych.

.C-CTU-736384451