Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Transaco
Transaco

Transaco

Transaco Sp. z o.o. sp. k.

Transaco dostarcza systemy rozwiązań do ochrony transportowanych produktów dla produkcji, handlu i logistyki.

Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska

O firmie Transaco

Transaco sp. z o.o. sp.k. prowadzi działalność od 1993 roku. Od chwili powstania związana jest z produktami firmy Strapex będąc wyłącznym ich dystrybutorem na rynku polskim.

W okresie swojej działalności ukształtował się profil firmy, która nie tylko oferuje maszyny i urządzenia do opasywania taśmami PP/PET ale dostarcza kompletne linie technologiczne do pakowania w cyklu automatycznym zawierające transportery, manipulatory, maszyny do owijania folią stretch, urządzenia do etykietowania i inne niezbędne w procesie pakowania.

Wieloletnie doświadczenie i wsparcie wysokiej jakości urządzeniami firmy Strapex pozwoliły nam na zajęcie wiodącej pozycji w zakresie dostaw ręcznych urządzeń zasilanych akumulatorem, maszyn i kompletnych linii pakujących dla wielu branż przemysłowych.

.C-CTA-736384564