Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Plomby barierowe, plastykowe, o stałej długości

Plomby barierowe, plastykowe, o stałej długości (Transposafe )

Produkt firmy Transposafe Systems Polska

Plomby barierowe, plastykowe, o stałej długości (Transposafe )

Produkt firmy Transposafe Systems Polska

Nowoczesne i skuteczne zabezpieczenia.

PLOMBA (fr. plomb, z łac. plumbum = ołów) ołowiany krążek z odbitą pieczęcią umieszczony przy towarach jako znak fabryczny, dowód opłaconego cła; zakładany również w celu zabezpieczenia towarów, pomieszczeń, itp. przed naruszeniem, otworzeniem.
Słownik Wyrazów Obcych PWN

Definicja plomby, wg Transposafe Systems Polska, zgodna jest z powyższą tylko w części mówiącej o jej zastosowaniu, natomiast anachroniczny kształt i materiał, z którego produkowano plomby dotychczas, zastąpiony został przez kształty i materiały zaczerpnięte z pogranicza futurystycznych wyobrażeń o TOTALNYM ZABEZPIECZENIU! Rewolucja technologiczna schyłku XX stulecia umożliwiła nie tylko lot człowieka w kosmos, ale również zmianę kształtu i właściwości tak prozaicznych przedmiotów, jakimi są stosowane na szeroką skalę zwyczajne plomby.

Dokumenty do pobrania

  • Plomby barierowe, plastykowe, o stałej długości Pobierz

O firmie Transposafe Systems Polska

Transposafe Systems Polska

Producent różnego rodzaju plomb i opakowań zabezpieczających.

Wrocław ,Polska

.P-CTU-736384564-736384599