Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Troax Polska

Troax jest wiodącym na świecie dostawcą i producentem przemysłowych paneli i systemów ogrodzeń.

Poznań, Polska

O firmie Troax Polska

 

Nasze lekkie, ale niezwykle wytrzymałe panele siatkowe mogą być dopasowane do różnych zastosowań. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji dzięki sieci regionalnych magazynów, regularnie zaopatrywanych przez największy na świecie magazyn paneli siatkowych - Troax w Hillerstorp w Szwecji.
Troax dostarcza na skalę światową szeroką gamę systemów zabezpieczeń najwyższej klasy.

Automatyzacja i robotyka
W nowoczesnych środowiskach przemysłowych, w których zachodzi wiele zaawansowanych procesów, kładzie się duży nacisk na bezpieczeństwo w połączeniu z kontrolą dostępu wyłącznie dla autoryzowanego personelu. Panele siatkowe produkowane przez Troax stanowią dobrze skonstruowany system modułowy i można je łączyć z innymi naszymi standardowymi produktami.

Transport wewnętrzny i logistyka
Troax spełnia wszelkie wymagania związane z magazynowaniem i bezpieczeństwem. Jesteśmy najchętniej wybieranym dostawcą profesjonalnych rozwiązań dla wszystkich gałęzi przemysłu – począwszy od konwencjonalnych wytwórców wymagających szybkiego przepływu dużych ilości towarów, przez fabryki, po magazyny wysokiego składowania. Oferujemy kompletne rozwiązania będące w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby.

Polecane firmy w kategorii Bezpieczeństwo i higiena pracy

.C-CTU-736384513