INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

TURPAK

(TURPAK Kurczbuch Jan)

Firma specjalizuje się w produkcji: maszyn pakujących, zgrzewarek oraz tuneli grzewczych obkurczających folię.Szczegółowa informacja o firmie TURPAK

Właściciel firmy - Jan Kurczbuch wraz z konstruktorem podwozi tramwajowych Wiesławem Gawronem zbudowali pierwszą  zgrzewarkę do folii oraz tunel obkurczający.

Prawdopodobnie była to pierwsza maszyna do pakowania w Polsce. Od początku działalności firma miała charakter firmy rodzinnej. Dziś nasz zespół uzupełniło dwóch synów właściciela wnosząc nowe pomysły i technologie.

Maszyny pakujące TURPAK charakteryzują się prostą konstrukcją, dzięki czemu są niezawodne i bezawaryjne a pakowanie waszych produktów odbywa się bez przerw na serwisy. Do produkcji naszych maszyn używamy w większości  polskich, niezawodnych i sprawdzonych części w myśl hasła „Dobre bo Polskie”.

Poza maszynami pakującymi z zakładki produkty, specjalizujemy się także  w produkcji zgrzewarek oraz tuneli grzewczych obkurczających folię, na zamówienie, dostosowując system pakowania oraz wymiary dla waszych nietypowych produktów.

Telefon
Zobacz telefon
Adres Turkowy 17
63-642  Perzów
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy TURPAK

.C-CTU-736384564