Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Unilogo Robotics
Unilogo Robotics

Unilogo Robotics

Unilogo Robotics

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i serwisie automatycznych linii nalewających produkty płynne i zamykających opakowania.

Piaseczno, Polska

O firmie Unilogo Robotics

Unilogo Robotics specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do konfekcji produktów płynnych.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów maszyn napełniających, zakręcających, sortujących opakowania i etykietujących. Począwszy od małych, półautomatycznych aż po w pełni zautomatyzowane systemy przeznaczone do pracy ciągłej z wysoką wydajnością. Warto nadmienić, że dzięki modułowym rozwiązaniom stosowanym przez Unilogo Robotics możliwe jest obsługiwanie wielu różnych typów opakowań na jednej maszynie.

Nasze produkty doskonale sprawdają się w firmach zajmujących się co-pakingiem, produkcją kometyków a także innych wyrobów chemicznych (takich jak środki czyszczące, oleje lub chemia profesjonalna).

Wytrwałość, pracowitość i sumienność naszego zespołu wprowadziło Unilogo Robotics do czołówki firm zajmujących się tymi zagadnieniami. Stworzyliśmy firmę naszych marzeń, uczciwą rzetelną tak wobec Klientów, jak i własnych pracowników.

Na naszej liście referencyjnej znajduje się ponad 1 000 przedsiębiorstw. Możemy poszczycić się współpracą z tak znamienitymi Klientami jak m. in.: Avon, Henkel, Eveline Cosmetics, Laboratorium Kosmetyczne Joanna, l'Oreal, Akzo Nobel, Reckitt Benckiser i wielu innych.

Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem przyniesie satysfakcję i sukces obydwu stronom.

Certyfikaty:

ISO 9001/2008

Polecane wiadomości: Unilogo Robotics

.C-CTA-736384564