Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Unilogo
Unilogo

Unilogo

Unilogo Robotics

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do etykietowania, linii nalewających i zamykających. Drukujemy cyfrowo etykiety samoprzylepne i sleeve na HP Indigo.

Piaseczno, Polska

O firmie Unilogo

Unilogo Robotics specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń do etykietowania. Ważnym dopełnieniem oferty jest dostarczanie wszelkiego rodzaju etykiet samoprzylepnych. Taki zakres działań pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów maszyn etykietujących. Począwszy od małych, półautomatycznych po wielogłowicowe automaty przeznaczone do pracy ciągłej z wysoką wydajnością. Warto nadmienić, że dzięki modułowym rozwiązaniom stosowanym przez Unilogo możliwe jest etykietowanie wielu różnych typów opakowań na jednej maszynie.

Wytrwałość, pracowitość i sumienność naszego zespołu wprowadziło Unilogo do czołówki firm zajmujących się tymi zagadnieniami. Stworzyliśmy firmę naszych marzeń, uczciwą rzetelną tak wobec Klientów, jak i własnych pracowników.

Na naszej liście referencyjnej znajduje się ponad 1000 przedsiębiorstw. Możemy poszczycić się współpracą z tak znamienitymi Klientami jak m. in.: Avon Operations Polska Sp. z o.o., Browary Belgia, Eveline, Federal Mogul, Frubex, Joanna, Kompania Piwowarska, Kamis, l'Oreal, Mieszko, Monique, Masterfoods Polska Sp. z o.o., Oceanic, Reckitt Benckiser, Stomil Michelin, Ziaja.

Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem przyniesie satysfakcję i sukces obydwu stronom.

Unilogo Digital Printing to cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i termokurczliwych sleeve na roli. Co nas wyróżnia?

  • Brak kosztów przygotowalni: do zalet druku cyfrowego należy możliwość wydruku bezpośrednio z pliku graficznego PDF. Nie ma konieczności przygotowywania form drukowych w związku z czym wprowadzanie poprawek może się odbyć nawet tuż przed samą produkcją i nie generuje dodatkowych kosztów. Podstawową kwestią, o której należy pamiętać jest odpowiednie przygotowania pliku do druku, informację jak to zrobić można znaleźć klikając tu.
  • Bezpłatny wydruk próbny: decydując się na wydruk w technologii cyfrowej nie musisz obawiać się efektu końcowego – dzięki wydrukowi próbnemu otrzymujesz dokładny wzór etykiety samoprzylepnej czy etykiety termokurczliwej sleeve. Jakość zadruku, kolory czy użyte surowce są w 100-u procentach zgodne z docelowymi. Pozwoli Ci to uniknąć niepotrzebnego stresu i rozczarowania wynikającego z rozbieżności Twojego wyobrażenia a efektem końcowym. Brzmi rozsądnie? Uważamy, że tak.
  • Realizacja niskonakładowego zamówienia: wytwarzasz krótkie serie produktów? Wdrażasz nowy towar i oferujesz go w kilku wariantach? A może sezonowo chcesz wprowadzić swój produkt w nowej odsłonie? Nic prostszego - podejmujemy się wydruku małych i średnich nakładów w atrakcyjnych cenach.
  • Uszlachetnienia: poza “surowym” wydrukiem etykiety samoprzylepnej na maszynie HP Indigo oferujemy dodatkowo uszlachetnienia, które wpływają nie tylko na aspekt wizualny, ale i na odporność etykiet. Mowa o: lakierowaniu, laminowaniu, złoceniach i embossingu.
  • Możliwość personalizacji: etykiet samoprzylepnych i etykiet termokurczliwych sleeve: druk cyfrowy umożliwia produkcję różnorodnych, personalizowanych projektów etykiet na potrzeby akcji promocyjnych. Dzięki wykorzystaniu maszyn HP Indigo możesz sprawdzić że dosłownie każda Twoja etykieta będzie unikalna.
  • Krótki czas realizacja zlecenia: od 3 do 5 dni roboczych.
  • Zaufali nam m.in.: Danone, Dr Irena Eris, AMBRA S.A., Joanna, Lotte Wedel. Poza wspomnianymi markami zaufało nam dodatkowo ponad 1 150 firm.

Certyfikaty:

ISO 9001/2008

Polecane wiadomości: Unilogo

.C-CTA-736384564