Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Do obsługi linii wystarczą dwie osoby, podające opakowania na przenośniki i zdejmujące opakowania na palety lub do kartonu. Poza tym całość procesu dozowania i zakręcania butelek odbywa się automatycznie.

Najważniejsze zalety linii nalewająco-etykietującej Hemiline:

1. Linia obsługuje produkty wysoce pienne, o różnej lepkości i gęstości, np. nawozy płynne, oleje, płyn do spryskiwaczy, środki gospodarstwa domowego, itp.
2. Dedykowana do opakowań o różnych objętościach: 0,2L, 0,25L, 0,35L, 0,4L, 0,75L, 1L, 2L, 2,5L, 5L.
3. Gwarantowana wydajność:

  • 2800-3000 szt./h dla opakowań 0,3L
  • 2500-2700 szt./h dla opakowań 1L
  • 1200 szt./h dla opakowań 5L

4. Zastosowanie przepływomierzy elektromagnetycznych pozwala precyzyjnie odmierzyć dozę.
5. Przy dozowaniu osiągamy tolerancję dozy na poziomie 1%. Tak precyzyjne dozowanie minimalizuje potencjalne straty związane ze zbyt dużym nadlewaniem produktu ponad deklarowaną na opakowaniu wagę/objętość.

Urządzenia pracujące na podobnych produktach (produkty wysoce pienne, rzadkie, gęste rozlewane w opakowania od 500ml do 5000ml) zakupiły od nas m.in: Agrecol, Pestila, Achtel Sp. z o.o, Platinium Oil Sp. z o.o., ORLEN, ATLAS, Belhim, KOSMET, McBride i in.

Po więcej szczegółów dotyczących linii dozująco-zakręcająco-etykietującej HEMILINE zapraszamy na stronę internetową Unilogo.