INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Uplifter

(Uplifter GmbH & Co.KG)

Oferujemy: urządzenia do podnoszenia i montażu szkła, mini żurawie, podnośniki i transportery.Szczegółowa informacja o firmie Uplifter

PODNOŚNIKI PRÓŻNIOWE DO SZKŁA

Uplifter oferuje Państwu szeroki asortyment urządzeń z zakresu techniki próżniowej do szkła dla każdego rodzaju zastosowań. Obojętne czy na budowie, w warsztacie czy też w przemyśle, nasz program podnośników próżniowych tworzy rozwiązania dla bezpiecznego transport i efektywnego montażu elementów szklanych.

Od najmniejszej przyssawki próżniowej aż po kompleksowe systemy podnośników próżniowych do szkła, stosujemy wyłącznie najnowocześniejszą technologię i oferujemy tym samym wyjątkową różnorodność rozwiązań, pozwalającą sprostać każdym wymogom.

Dla całego programu naszych urządzeń do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowany personel bądź też przeszkolimy Państwa współpracowników (pracowników) w profesjonalnej i bezpiecznej obsłudze.

Dla każdego zastosowania oferujemy właściwe podnośniki do szkła np. próżniowe. W kombinacji z naszym asortymentem mini żurawi, podniosą i zamontują Państwo każdą taflę szklaną – obojętne na jakiej wysokości lub w jakim położeniu.

Skontaktujcie się Państwo z nami, chętnie Państwu szczegółowo doradzimy.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Oberaich 5
92543  Guteneck
NIEMCY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

.C-CTU-736384218