VISLINE

Jesteśmy firmą, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Stanowimy zespół o ponad 15 letnim doświadczeniu zawodowym w branży transportowo – spedycyjnej.

Gdynia , Polska

O firmie VISLINE

Jesteśmy firmą, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Stanowimy zespół o ponad 15 letnim doświadczeniu zawodowym w branży transportowo – spedycyjnej. Współpracujemy z wieloma firmami z całej Europy, dzięki temu mamy możliwość zorganizowania transportu z każdego miejsca w ciągu 24/48 godzin.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach w Miszewie, Kościerzynie, Mysłowicach, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, a także w Niemczech w Hamburgu i Hanowerze.

Jakość obsługi

Wysoka jakość obsługi to dla nas przede wszystkim elastyczne podejście do Klienta oraz bardzo szybkie działanie. To wszystko wpływa na niezawodność dostaw.

Odpowiedzialne podejście

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za powierzone nam towary i dotrzymanie terminów, ale także za bezpieczeństwo naszych współpracowników.

Specjalizujemy się w transportach całosamochodowych ( FTL), doładunki ( LTL), transporty krajowe oraz transporty typu express.

Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty:

ISO 9001:2008

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304