INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

VMT Ecopack

(VMT Ecopack B.V.)

Dostawca rozwiązań w zakresie modułowych systemów opakowaniowych wielokrotnego użytku. Współpraca obejmuje fazę projektową i dostawę opakowania. Główne rynki: motoryzacja, FMCG, AGD i elektronika.Szczegółowa informacja o firmie VMT Ecopack

Rozwiązania opakowaniowe VMT Ecopack wyróżnia zastosowanie zintegrowanej z wartościami łańcucha dostaw filozofii projektowania "Triple-E". Innowacyjne rozwiązania opakowaniowe oferowane przez VMT Ecopack udowadniają, że dotychczasowe kompromisy pomiędzy ekonomicznością, ekologią i ergonomią należą do przeszłości.

Jesteśmy organizacją zorientowaną na klienta i jego obsługę, wspierając firmy wymagające opakowań wielokrotnego użytku w swoim łańcuchu dostaw. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie w rozwój oraz kompleksowy serwis.

Szeroki wachlarz opakowań oferowany przez VMT Ecopack (włączając w to możliwość wynajmu opakowań) daje możliwość współpracy z jednym kompleksowym dostawcą, zapewnieniającym pełnię oczekiwań w zakresie rozwiązań opakowaniwych w transporcie i magazynowaniu.

Siedziba główna VMT Ecopack znajduje się na południu Holandii Stein, pomiędzy Belgią i Niemcami. Posiadamy lokalizacje i biura w:

  • Czechach,
  • Niemczech,
  • Rosji,
  • Turcji,
  • USA.
Certyfikaty jakości ISO 9001
Telefon
Zobacz telefon
Adres Blanenska 1901/10 Areal Tos
66434  Kurim
CZECHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy VMT Ecopack

.C-CTU-736384164