VMT Ecopack

Dostawca rozwiązań w zakresie modułowych systemów opakowaniowych wielokrotnego użytku. Współpraca obejmuje fazę projektową i dostawę opakowania. Główne rynki: motoryzacja, FMCG, AGD i elektronika.

Kurim, Czechy

O firmie VMT Ecopack

Rozwiązania opakowaniowe VMT Ecopack wyróżnia zastosowanie zintegrowanej z wartościami łańcucha dostaw filozofii projektowania "Triple-E". Innowacyjne rozwiązania opakowaniowe oferowane przez VMT Ecopack udowadniają, że dotychczasowe kompromisy pomiędzy ekonomicznością, ekologią i ergonomią należą do przeszłości.

Jesteśmy organizacją zorientowaną na klienta i jego obsługę, wspierając firmy wymagające opakowań wielokrotnego użytku w swoim łańcuchu dostaw. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie w rozwój oraz kompleksowy serwis.

Szeroki wachlarz opakowań oferowany przez VMT Ecopack (włączając w to możliwość wynajmu opakowań) daje możliwość współpracy z jednym kompleksowym dostawcą, zapewnieniającym pełnię oczekiwań w zakresie rozwiązań opakowaniwych w transporcie i magazynowaniu.

Siedziba główna VMT Ecopack znajduje się na południu Holandii Stein, pomiędzy Belgią i Niemcami. Posiadamy lokalizacje i biura w:

  • Czechach,
  • Niemczech,
  • Rosji,
  • Turcji,
  • USA.

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164