Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Wanzl
Wanzl

Wanzl

Wanzl Sp. z o.o.

Wiodący producent rozwiązań dla transportu wewnętrznego, wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych, hal produkcyjnych i innych obiektów komercyjnych.

Nadarzyn k/Warszawy, mazowieckie, Polska

O firmie Wanzl

Firma Wanzl, obecna na świecie od ponad 60 lat, a w Polsce od roku 1995, jest jednym z wiodących producentów wyposażenia obiektów komercyjnych.

Rozwiązania firmy Wanzl dla transportu wewnętrznego, magazynowania i komisjonowania towaru to zapewnienie płynnych, niezakłóconych procesów logistycznych w każdym magazynie i zakładzie produkcyjnym.

Wózki transportowe, innowacyjne wózki do komisjonowania towaru, systemy kontenerowe, nadstawki paletowe to produkty niezbędne w każdym magazynie, dostosowywane i produkowane wg. indywidualnych wymagań Klienta - rozwinięte dla efektywnego zarządzania magazynowanymi artykułami.

Produkty

  • szeroka gama wózków transportowych, wózki transportowe nawet do 500 kg, wersje z 5 kółkiem, itd.
  • wózki do przewożenia produktów specjalnych i niewymiarowych,
  • kontenery jezdne,
  • kontenery do komisjonowania towarów, wersje samojezdne z piątym kółkiem, wersje z zintegrowanym monitorem dotykowym, skanerem bezprzewodowym, drukarką,
  • nadstawki paletowe,
  • koszo-palety.
.C-CTA-736384103