Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Wanzl

Wiodący producent rozwiązań dla transportu wewnętrznego, wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych, hal produkcyjnych i innych obiektów komercyjnych.

Nadarzyn k/Warszawy, mazowieckie, Polska

O firmie Wanzl

Firma Wanzl, obecna na świecie od ponad 60 lat, a w Polsce od roku 1995, jest jednym z wiodących producentów wyposażenia obiektów komercyjnych.

Rozwiązania firmy Wanzl dla transportu wewnętrznego, magazynowania i komisjonowania towaru to zapewnienie płynnych, niezakłóconych procesów logistycznych w każdym magazynie i zakładzie produkcyjnym.

Wózki transportowe, innowacyjne wózki do komisjonowania towaru, systemy kontenerowe, nadstawki paletowe to produkty niezbędne w każdym magazynie, dostosowywane i produkowane wg. indywidualnych wymagań Klienta - rozwinięte dla efektywnego zarządzania magazynowanymi artykułami.

Produkty

  • szeroka gama wózków transportowych, wózki transportowe nawet do 500 kg, wersje z 5 kółkiem, itd.
  • wózki do przewożenia produktów specjalnych i niewymiarowych,
  • kontenery jezdne,
  • kontenery do komisjonowania towarów, wersje samojezdne z piątym kółkiem, wersje z zintegrowanym monitorem dotykowym, skanerem bezprzewodowym, drukarką,
  • nadstawki paletowe,
  • koszo-palety.
.C_PDT_CAT-CTA-736384164-736384175