Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Kosze magazynowe

Produkt firmy Wanzl

Można je dowolnie łączyć. Małe i duże kosze druciane można układać jeden na drugim do maksymalnej wysokości 3 metrów.

Za pomocą naszych koszy magazynowych można bardzo szybko zbudować cały magazyn towarowy i równie szybko go zdemontować. Konstrukcja modułowa w formacie palety zapewnia wiele możliwości w przypadku stale zmieniających się wymagań. Można ją szybko montować i zmieniać bez użycia narzędzi. Ponadto kosze magazynowe można dowolnie łączyć. Małe i duże kosze druciane można układać jeden na drugim do maksymalnej wysokości 3 metrów.

  • Łatwe zastosowania
  • Możliwość układania w stos do 3 metrów

Stabilna konstrukcja druciana z obrzeżem z drutu (8 mm). Każde skrzyżowanie drutu jest spawane punktowo. Stopki do układania jednego kosza na drugim wykonane z drutu. Z blaszaną tabliczką po stronie czołowej, na dole po lewej.

Kosze magazynowe 1000 posiadają dodatkowo rozkładaną kratkę przednią i druciany spód wzmocniony stalowymi płaskownikami. Kosze można też układać w stos w sposób mieszany.

  • Powlekana proszkowo tworzywem sztucznym.

Służą jako podstawa i zamocowanie do koszy magazynowych ustawianych obok siebie.

O firmie Wanzl

Wanzl

Wanzl

Wiodący producent rozwiązań dla transportu wewnętrznego, wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych, hal produkcyjnych i innych obiektów komercyjnych.

Nadarzyn k/Warszawy, mazowieckie, Polska

.P-CTA-736384164-736384175