Waryński Trade

Waryński Trade Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Holdingowej Waryński SA, jest znanym dystrybutorem maszyn budowlanych oraz wózków widłwych w Polsce.

Czeladż, śląskie, Polska

O firmie Waryński Trade

Tradycja przede wszystkim...

Waryński - Twój Partner na Dziś i Jutro

Waryński Trade Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Holdingowej Waryński SA, jest znanym dystrybutorem maszyn budowlanych w Polsce. Firma powstała w 1992 roku przejmując bogatą ponad 50 letnią tradycję marki WARYŃSKI i od tego czasu stale poszerza gamę oferowanych produktów i usług. W celu zaspokajania potrzeb najbardziej wymagających klientów, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami maszyn, których jesteśmy obecnie wyłącznymi dystrybutorami na Polskę.

W ofercie naszej firmy znajdują się:

  • koparki,
  • koparko-ładowarki marki HIDROMEK,
  • ładowarki kołowe LIUGONG,
  • miniładowarki WAY INDUSTRY
  • oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS.

Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe.

Profesjonalny serwis składa się z pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Na Państwa życzenie dojeżdżamy do maszyny na plac budowy. Mobilny serwis dysponuje kilkunastoma autami serwisowymi z pełnym wyposażeniem warsztatowym. Zapewniamy części zamienne do wszystkich maszyn nowych i używanych. Aby być bliżej Państwa współpracujemy z wieloma firmami oraz rozbudowujemy sieć biur regionalnych na terenie całego kraju.

Zapraszamy do nowo otwartego Biura Techniczno Handlowego w Czeladzi!

Dołożymy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo rzetelne informacje o interesującym produkcie. Gwarantujemy wysoką jakość maszyn i pomoc w ich odpowiednim wyborze.

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304