INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Weldon

(Weldon Sp. z o.o.)

Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów. W ofercie firmy znajdują się m.in. kontenery biurowe, sanitarne, mieszkalne, magazynowe, socjalne, techniczne morskie oraz składane.Szczegółowa informacja o firmie Weldon

Firma Weldon działa w branży produkcji metalowej. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o różnorakim przeznaczeniu zgodne z normami ISO lub wg indywidualnej specyfikacji zamawiającego. W ofercie spółki są m.in. kontenery biurowe, składane, sanitarne, techniczne, morskie oraz magazynowe. Z konteenrów zestawiane są także większe budynki modułowe. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o kolejne, udoskonalone kontenery.

Oprócz kontenerów Firma produkuje kompletne konstrukcje stalowe hal i magazynów i hal produkcyjcnych oraz elementy konstrukcji stalowych. Nowością w tej ofercie są hale modułowe. Firma posiada nowy i nowoczesny park maszynowy do obróbki konstrukcji stalowych i ich elementów.

Dzięki znacznemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego, znaczącą pozycję asortymentową w ofercie Weldonu zdobyły także ekrany akustyczne.

Od sierpnia 2013 Weldon posiada także własną ocynkownię ogniową w Dębicy.

Weldon Sp. z o.o. zatrudnia obecnie ponad 300 pracowników.

Telefon
Zobacz telefon
Adres Brzezówka 90A
39-102  Brzezówka
podkarpackie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Weldon
  • Kontenery biurowe | Kontener biurowy MS-SB1

    Kontener biurowy (MS-SB1)

    Podstawowy model, otwarta powierzchnia użytkowa i wejście bezpośrednio z zewnątrz. Posiada kompletną instalację elektryczną.

.C-CTU-736384164