Wetrok Polska

Firma Wetrok Polska to wiarygodny partner działający na polskim rynku od 1995 roku. Przedmiotem działalności jest sprzedaż i serwis urządzeń czyszczących, środków chemicznych do utrzymania czystości.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Wetrok Polska

Firma Wetrok Polska S.A. to wiarygodny partner, działający na polskim rynku od roku 1995, do 14 lipca 2008, jako BONDER SA. W ciągu kilkunastu lat działalności Bonder S.A., osiągnęła bardzo dobre rezultaty w obsłudze klienta - sprzedaży i serwisie urządzeń oraz w promocji i identyfikacji marki sprzedawanego produktu na rynku. Od wielu lat jesteśmy w czołówce firm oferujących sprzęt czyszczący do profesjonalnych zastosowań w Polsce.

Przedmiotem działalności firmy Wetrok Polska S.A. jest sprzedaż i serwis urządzeń czyszczących oraz profesjonalnych środków chemicznych przeznaczonych do utrzymania czystości.

Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu naszym Klientom systemowych rozwiązań.

Produkty przez nas oferowane, gwarantują najwyższą jakość oraz doskonałe parametry techniczne. Posiadają ergonomiczną budowę oraz są przyjazne i łatwe w obsłudze. Wszystkie produkty, w trosce o ekologię, są produkowane z materiałów o wiadomym pochodzeniu, w dużej mierze przystosowanych do powtórnego przerobienia.

W kręgu naszych odbiorców są przede wszystkim firmy sprzątające, dla których tego rodzaju produkt jest podstawowym narzędziem pracy, ale również użytkownicy finalni tacy jak: obiekty biurowe zakłady przemysłowe, szkoły, hale sportowe, obiekty użyteczności publicznej, supermarkety, baseny, szpitale i inne jednostki budżetowe.

W swojej pracy opieramy się na zagadnieniach związanych z kompleksową obsługą klienta. Zakresem naszych usług jest nie tylko sprzedaż produktu, ale przede wszystkim konsultacje, szkolenia i serwis. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną satysfakcję odbiorcy naszych produktów i usług.

Dążąc do zapewnienia jak najlepszych warunków obsługi, po sprzedaży zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski w terminie nie przekraczającym 48 godzin od zgłoszenia usterki.

Zachęcamy do korzystania z naszej wiedzy i oferty produktowej.

Dokumenty do pobrania

  • PREZENTACJA FIRMY WETROK POLSKA Pobierz

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941