Wide Range

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań z zakresu automatyzacji procesów przemysłowych, przeznaczonych zwłaszcza dla branży opakowań i etykietowania.

Cusago, Mediolan, Wlochy

O firmie Wide Range

 

Firma Wide Range powastała w 1993 r. Nazwa przedsiębiorstwa od początku odzwierciedlała jego misję polegającą na zapewnieniu "a wide range of solutions", czyli  "szerokiej gamy rozwiązań" dla sektora automatyki przemysłowej ze zwróceniem szczególnej uwagi na branżę opakowań i etykietowania. Spełnienie tych założeń niejednokrotnie oznaczało dla nas zmierzenie się ze złożonymi problemami wymagającymi zastosowania specyficznych rozwiązań, biorących pod uwagę zarówno wymogi klientów jak i cechy przetwarzanego produktu.

Firma Wide Range przez lata rozwinęła kompletną gamę systemów napędowych do sterowania silników krokowych, jednostek sterujących do etykieciarek liniowych i rotacyjnych wyposażonych w bezszczotkowe silniki krokowe oraz drukarko-etykieciarek z systemem aplikacji etykiet przez strumień powietrza.

Dzisiaj możemy pochwalić się ponad 10 000 maszyn zainstalowanych na pięciu kontynentach przez ponad 25 różnych wykonawców.

W ostatnich latach dodaliśmy do naszej oferty kompletną gamę nawijarek i aplikatorów etykiet samoprzylepnych na rolce. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybutorów produkty te są dostępne w 13 krajach.

Wide Range zajmuje się wszystkimi fazami projektu, począwszy od analizy wymogów klienta, a skończywszy na dostarczeniu rozwiązania końcowego. Jesteśmy odpowiedzialni za: projekt wyposażenia elektronicznego z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego oprogramowania CAD, stworzenie oprogramowania dla mikroprocesorów pokładowych, montaż kart, kontrolę działania, utrzymanie wymogów jakościowych oraz komercjalizację produktów.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451