Yale Europe / Emtor

W 2009 roku Emtor nawiązał współpracę z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale - jednej z najlepszych w branży.

Toruń, Polska

O firmie Yale Europe / Emtor

Pojawienie się na rynku spółki EMTOR zbiegło się z początkiem przemian polityczno-gospodarczych w Polsce. Za nami ponad 20 lat doświadczeń w obszarach: usług, handlu i wyposażenia transportu wewnętrznego w wózki widłowe.

W latach 2000 - 2008 EMTOR był oficjalnym przedstawicielem Toyota Industrial Equipment Europe w Polsce. Dzięki temu staliśmy się czołowym dostawcą widlaków w Polsce, zdobyliśmy również wiele nagród producenta za rozwój i sukcesy w dystrybucji.

W 2009 roku EMTOR nawiązał współpracę z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale - jednej z najlepszych w branży.

Sukces spółki EMTOR tworzą specjaliści w dziedzinie handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. EMTOR zatrudnia w chwili obecnej ponad 220 pracowników. W spółce siostrze - firmie EMTOR LOGISTYKA - zatrudnionych jest ponad 700 specjalistów. Nasza flota składa się z ponad 90 samochodów firmowych oraz z własnego, specjalistycznego sprzętu do transportu widlaków. W magazynach firmy znajduje się średnio 70 maszyn przygotowanych do dzierżawy i sprzedaży. W razie potrzeby będą podstawione do Państwa dyspozycji.

Stale monitorujemy rynek transportu wewnętrznego. Dzięki temu możemy reagować na konkretne potrzeby Klientów. Stworzyliśmy sieć oddziałów i punktów serwisowych w całej Polsce. Siedziba EMTOR oraz ośrodek decyzyjny mieści się w Toruniu.

Spółka EMTOR jest największą firmą na rynku wózków widłowych w naszym kraju.

Współpraca z firmą EMTOR opiera się na zasadach rzetelności oraz fachowości obsługi. Szeroka gama produktów najwyższej jakości pozwala na kontynuowanie dotychczasowej strategii firmy i zachowanie niezależności działania. EMTOR szybko i elastycznie reaguje na potrzeby Klienta.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103