INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

YLM Ying Lin Machine

(YLM - Ying Lin Machine & Service Sp. z o.o.)

Spółka Ying Lin Machine & Service jest znanym producentem giętarek ze sterowaniem CNC, NC i konwencjonalnym do rur i profili metalowych, jak również maszyn do cięcia i formowania końcówek.Szczegółowa informacja o firmie YLM Ying Lin Machine

YLM specjalizuje się w produkcji oraz serwisie maszyn do gięcia rur i profili z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym.

Jesteśmy jednym z liderów dostaw zaawansowanych rozwiązań dla firm z branży obróbki plastycznej, w szczególności branży motoryzacyjnej, meblowej, ciepłowniczej, wózków dziecięcych i wielu innych.

W Polsce działamy już od ponad 12-stu lat, w trakcie których dostarczyliśmy ponad 70-siąt maszyn do wiodących producentów z różnych sektorów produkcji.

 W 2005 roku firma YLM otworzyła swój własny oddział w Polsce wraz z centrum serwisowym oraz magazynem części zapasowych, co zapewnia nam łatwiejszy dostęp do klienta, jak również gwarantuje natychmiastową reakcję serwisową.

Dostarczamy maszyny do gięcia rur i profili ze średnicą zewnętrzną z zakresu od 6 do 220mm.

Naszymi klientami są takie firmy jak: Tenneco/Walker, Magneti Marelli, Faurecia, TI Automotive, Hansa-Flex, ProfiM, Muller Jelcz Laskowice i wiele innych.

W ofertcie naszej firmy znajdą Państwo takie maszyny jak:

  • trzpieniowe giętarki CNC do rur i profili
  • trzpieniowe giętarki NC do rur i profili
  • beztrzpieniowe dwugłowicowe giętarki do rur i profili
  • giętarki CNC do drutu
  • maszyny do formowania końcówek rur
  • przecinarki tarczowe
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Warszawska 28
05-082  Stare Babice
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy YLM Ying Lin Machine

.C-CTU-949948909