Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

YLM Ying Lin Machine

Spółka Ying Lin Machine & Service jest znanym producentem giętarek ze sterowaniem CNC, NC i konwencjonalnym do rur i profili metalowych, jak również maszyn do cięcia i formowania końcówek.

Stare Babice, Polska

O firmie YLM Ying Lin Machine

YLM specjalizuje się w produkcji oraz serwisie maszyn do gięcia rur i profili z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym.

Jesteśmy jednym z liderów dostaw zaawansowanych rozwiązań dla firm z branży obróbki plastycznej, w szczególności branży motoryzacyjnej, meblowej, ciepłowniczej, wózków dziecięcych i wielu innych.

W Polsce działamy już od ponad 12-stu lat, w trakcie których dostarczyliśmy ponad 70-siąt maszyn do wiodących producentów z różnych sektorów produkcji.

 W 2005 roku firma YLM otworzyła swój własny oddział w Polsce wraz z centrum serwisowym oraz magazynem części zapasowych, co zapewnia nam łatwiejszy dostęp do klienta, jak również gwarantuje natychmiastową reakcję serwisową.

Dostarczamy maszyny do gięcia rur i profili ze średnicą zewnętrzną z zakresu od 6 do 220mm.

Naszymi klientami są takie firmy jak: Tenneco/Walker, Magneti Marelli, Faurecia, TI Automotive, Hansa-Flex, ProfiM, Muller Jelcz Laskowice i wiele innych.

W ofertcie naszej firmy znajdą Państwo takie maszyny jak:

  • trzpieniowe giętarki CNC do rur i profili
  • trzpieniowe giętarki NC do rur i profili
  • beztrzpieniowe dwugłowicowe giętarki do rur i profili
  • giętarki CNC do drutu
  • maszyny do formowania końcówek rur
  • przecinarki tarczowe

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909