Zeppelin Polska

25 lat doświadczeń w dziedzinie transportu wewnętrznego i maszyn budowlanych.

Nadarzyn, Polska

O firmie Zeppelin Polska

Firma Zeppelin Polska Sp. z o. o. należy do Grupy Zeppelin stanowiącej obecnie holding pięciu przedsiębiorstw zajmujących się wózkami widłowymi, urządzeniami transportu wewnętrznego, wynajmem sprzętu transportowego i urządzeniami do składowania.
Firma Zeppelin Polska Sp. z o. o. powstała na bazie ponad 25 lat doświadczeń w dziedzinie transportu wewnętrznego i maszyn budowlanych.
Główną działalnością firmy jest dostawa towarów inwestycyjnych w tym maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego, urządzeń do składowania towarów, doradztwo w dziedzinie transportu, dostawa części zamiennych, jak również świadczenie usług serwisowych.
Zeppelin Polska prowadzi wynajem wózków podnośnikowych oraz sprzedaż i serwis używanych maszyn i urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy do której należy:
Hyster

Wiodący światowy dostawca urządzeń i technologii na najwyższym poziomie. W ofercie znajduje się ponad 140 modeli wózków widłowych - od ręcznych wózków podnośnikowych, do teleskopowego wózka podnośnikowego Reach Stacker, który umożliwia przewożenie i przemieszczanie kontenerów o ciężarze do 52 ton.

Manitou
Światowy lider specjalizujący się w produkcji maszyn przeznaczonych do ładowania. Oferta rozpoczyna się od terenowych wózków widłowych, poprzez specjalistyczne podnośniki koszowe, skończywszy na najpopularniejszym produkcie. ładowarkach teleskopowych. Maszyny MANITOU znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie produkcji, a w szczególności w budownictwie, rolnictwie i przemyśle drzewnym.

Wynajem
W zależności od potrzeb i możliwości klienta, firma Zeppelin Polska oferuje najkorzystniejsze warunki finansowania, dzierżawy i wynajmu swoich wyrobów na różne okresy czasowe.

Maszyny używane
Używany sprzęt dostarczany według potrzeb i życzeń klienta. Używane maszyny, zawsze po przeglądzie, często z gwarancją, stanowią w wielu przypadkach alternatywę dla maszyn nowych.

Części zamienne, Serwis
Gęsta sieć serwisowa zapewnia fachowe i skuteczne doradztwo, profesjonalny serwis, szybką dostawę wyposażenia oraz części zamiennych do wszystkich maszyn i urządzeń oferowanych przez firmę.

Zapewniamy Państwu sprawdzonej jakości, niezawodne wózki widłowe.
Zaangażowanie, dyspozycyjność handlowców oraz mechaników daje gwarancję satysfakcji z posiadanych maszyn.
Zapraszamy!
.C_PDT_CAT-CTU-736384103-736384107