Zing

Jeden z największych Polskich dystrybutorów papieru, materiałów opakowaniowych i systemów do komunikacji wizualnej.

Kraków, małopolskie, Polska

O firmie Zing

Historia Zing sięga 1991 r. Od założenia do 2011 r. firma funkcjonowała pod nazwą Mercator Papier Sp. z o.o. W 1998 roku stała się częścią spółki Buhrmann, zaś w 2003 roku w wyniku dalszych zmian własnościowych koncern Paperlinx nabył 100 proc. jej udziałów. W 2015 roku w wyniku wykupu menedżerskiego polski oddział przestał być częścią grupy Paperlinx oraz wrócił do nazwy ZING Sp. z o.o., pod którą funkcjonował już wcześniej. Tym samym powstała w 100% polska firma, z polskim kapitałem zakładowym.

Rozwiązania

Jako jeden z największych dostawców papieru, naszym klientom proponujemy nie tylko bogatą ofertę, ale przede wszystkim rozwiązania wspierające funkcjonowanie ich firm. Wiemy, że najbardziej skomplikowane projekty składają się z wielu prostych elementów. Dlatego dbamy o to, co najprostsze i nadzorujemy to, co skomplikowane. Nie mamy wątpliwości, że klienci ocenią efekt końcowy, wiec przy realizacji nawet najbardziej złożonych projektów proponujemy proste i sprawdzone rozwiązania.

Zaufanie

Nawet najbardziej kompleksowa oferta produktowa w dzisiejszych czasach nie wystarczy. Możliwości jest tak wiele, że niekiedy trudno wybrać to jedno, najlepsze rozwiązanie. Nasz zespół jest profesjonalnie przeszkolony, aby doradzać w optymalnym wyborze podłoży drukowych, w każdej technice drukowania. W naszych szeregach są również wyjątkowi specjaliści od procesów optymalizacji pakowania. Dobrze móc na kimś polegać!

W dobrym kierunku

Nowe media, nowoczesne technologie i epoka wirtualnej komunikacji wymuszają inne podejście do biznesu. To wszystko zmienia nasz świat – inaczej pracujemy, inaczej się komunikujemy. Zachęcamy naszych klientów do włączenia naszych specjalistów oraz dostawców w ich system rozwoju wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564