INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

(ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "Piece C.O." Tomasz Rejs)
Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości Kotłów C.O. Nasza specjalnośc to również przetwórstwo drutu/ kosze, pojemniki, siatki zgrzewane, stojaki, stelaże.

Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

Z. H. P. U. "Piece C.O." Tomasz Rejs, istnieje od 1988 r. i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. Na dzień dzisiejszy firma Rejs Piece C.O. to około 3000m kw. powierzchni produkcyjno-magazynowo-handlowej, to ponad 50 zatrudnionych mieszkańców Rypina i okolic, to setki produkowanych kotłów, dziesiątki ton dziennego przerobu metalu i pozycja lokalnego lidera w sprzedaży materiałów instalacyjnych do c.o. i c.w.u.

Naszym głównym celem jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów związanych z ogrzaniem ich domów, mieszkań, budynków instytucji publicznych jak i obiektów komercyjnych. Produkcja najwyższej klasy urządzeń grzewczych oraz zapewnienie pozostałych elementów niezbędnych do budowy profesjonalnej instalacji to nasz priorytet, a sugestie naszych klientów są wyznacznikiem kierunku, w jakim będziemy zmierzać.

Kolejnym obszarem aktywności jest produkcja drutów i wyrobów z drutu. Ciągłe doskonalenie technologii i jakości drutów jest przedmiotem naszej codziennej troski, a działania inwestycyjne w tym zakresie pozwalają na optymistyczne myślenie o przyszłości. Drugą specjalność produkcyjną stanowią szeroko rozumiane systemy ogrodzeniowe. W ramach tej specjalności oferujemy wszelkie typy siatek, systemy zgrzewane, panelowe, a od niedawna również nowoczesne ogrodzenia posesyjne. Uwzględniamy jednocześnie życzenia naszych klientów.

DruTech prowadzi również bogato zaopatrzony w pełną gamę narzędzi i elementów złącznych oraz różnych wyrobów metalowych, salon sprzedaży o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim. Oferowane przez nas produkty można nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy oraz za pośrednictwem, przygotowanego z myślą o klientach profesjonalnego portalu internetowego.

Dzięki stosowaniu atestowanych surowców i materiałów, zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, firma wyprzedza konkurencję szeroką i kompleksową gamą produktów najwyższej jakości i fachową oraz profesjonalną obsługą.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Dojazdowa 6 D
87-500  Rypin
kujawsko-pomorskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

.C-CTA-736384164