Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Kocioł (Rejs Piece ECO)

Produkt firmy Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

EKO służy do spalania zarówno eko-groszku, pelletu, zboża czy każdego innego paliwa o granulacji nie większej niż eko-groszek.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie produkcji kotłów centralnego ogrzewania opracowany został unikalny system doprowadzenia i spalania paliwa w specjalnie zaprojektowanym palenisku. System ten pozwala na spalanie w kotle serii EKO zarówno popularnego eko-groszku, pelletu, zboża czy każdego innego paliwa o granulacji nie większej niż eko-groszek. Kocioł posiada dodatkowy ruszt wodny przystosowany do spalania innych gatunków opału (drewno,węgiel, odpady itp.).

Wyposażony w sterownik mikroprocesorowy, który stanowi również aparaturę pomiarowo zabezpieczającą, oraz układ napowietrzania, który optymalizuje cały proces spalania. W optymalnych warunkach jadnorazowy zasyp zbiornika może wystarczyć nawet na 5-7dni!!! Obsługa ogranicza się jedynie do uzupełniania zbiornika na groszek i do opróżniania szuflady popielnikowej. Kotła nie trzeba codziennie rozpalać przez co jest efektywniejszy.

Jego głównym atutem jest praca ciągła dzięki czemu oszczędzamy czas i energię.Kocioł z palnikiem retortowym jest solidnym, wydajnym, tanim, ekologicznym i sprawdzonym urządzeniem do pozyskiwania energii dla ogrzania wszelkiego typu pomieszczeń. Korpus kotła wykonany z blachy o grubości 6mm gatunek P265 GH. Sprawność kotła powyżej 84%!

O firmie Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

Z.P.H.U.

Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości Kotłów C.O. Nasza specjalnośc to również przetwórstwo drutu/ kosze, pojemniki, siatki zgrzewane, stojaki, stelaże.

Rypin, kujawsko-pomorskie, Polska

.P-CTA-2880818304-901198870