Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Kocioł (Rejs Piece UKS)

Produkt firmy Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

Przystosowanie do palenia drewnem, węglem kamiennym i miałem węglowym. Stałopalność od 12 do 24 godzin.

  • Kocioł wykonany jest z wysokiej jakości stali spawalnej o grubości 6mm i 3mm. Komora paleniskowa i wszystkie elementy grzewcze wykonane zostały z blachy o grubości 6mm.
  • Możliwość zastosowania mikroprocesorowego sterownika wraz z dmuchawą pozwala na ułatwienie użytkownikowi obsługi oraz poprawę efektywności i ekonomii spalania. Odpowiednio duże drzwiczki załadunkowe pozwalają na łatwy załadunek wszelkiego typu paliwa.
  • Kolejnym atutem jest sporych rozmiarów komora załadunkowa, która gwarantuje stałopalnośc kotła do średnio 24 godzin. Sprawność kotła powyżej 84%!

O firmie Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

Z.P.H.U.

Z.P.H.U. "Piece C.O." Tomasz Rejs

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości Kotłów C.O. Nasza specjalnośc to również przetwórstwo drutu/ kosze, pojemniki, siatki zgrzewane, stojaki, stelaże.

Rypin, kujawsko-pomorskie, Polska

.P-CTA-2880818304-901198870