INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowe urządzenie Masterline w ofercie Antalis

  • 04/06/2013, Warszawa

  • W maju 2013 roku Antalis Poland, w ramach linii produktów opakowaniowych European Masterline, wprowadził do oferty nowe, ręczne urządzenie do taśmowania Masterline 490.

 
Masterline 490 jest ergonomicznym, przyjaznym dla użytkownika i wielofunkcyjnym urządzeniem, posiadającym szeroką gamę zastosowań przemysłowych. Zgodnie z filozofią marki Masterline, przed wprowadzeniem na rynek, Masterline 490 zostało poddane wyczerpującym testom, podobnie jak wszystkie urządzenia z tej linii.

Korzyści dla klientów

Masterline 490 jest lekkie i ma ergonomiczny kształt, co ułatwia posługiwanie się nim, zapewniając wygodę użytkownikowi. Jednocześnie, dzięki czterem regulowanym funkcjom (automatycznej, półautomatycznej, miękkiej i ręcznej) urządzenie oferuje klientom dużą wszechstronność zastosowań: zarówno gdy wymagana jest wytrzymałość i duża objętość, a także kiedy ważna jest delikatność, aby nie uszkodzić opakowania ani towaru. Może być używane do spinania m. in.: produktów drewnianych, materiałów budowlanych, produktów metalowych i palet. Czas ładowania baterii wynosi 20 minut. Dodatkowo załączona została także druga bateria, co zapewnia minimalne przestoje i optymalizację wydajności.

Opakowania to rynek strategicznego wzrostu dla Antalis. Naszym celem jest oferowanie klientom jak najlepszego wyboru rozwiązań standardowych i wykonywanych na zamówienie, dzięki którym ich towary zawsze będą docierać na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym, - mówi Philip Enzel, Packaging Marketing Director w Antalis Packaging - . Dlatego cały czas rozszerzamy naszą ofertę produktów, a Masterline 490 jest jej najnowszym uzupełnieniem.

Masterline: kompletna, zintegrowana linia produktów opakowaniowych

Firma Antalis opracowała serię materiałów i urządzeń opakowaniowych pod marką Masterline, obejmujących całość procesu pakowania: od folii stretch i kurczliwych do pakowania szczelnego i mocowania pasami. Seria ta jest używana w całej Europie, gwarantując klientom Antalis dostępność oraz jakość w dobrej cenie.

Więcej informacji o produktach Masterline można znaleźć na stronie internetowej masterline-machines.

O Antalis

Antalis to wiodący w Europie, a trzeci na świecie (ze sprzedażą 2,7 mld Euro w 2012) dystrybutor papieru, rozwiązań opakowaniowych i produktów do komunikacji wizualnej. Zatrudnia 6000 pracowników obsługujących ponad 135000 klientów biznesowych i drukarni w 44 krajach. Obsługuje 12000 przesyłek dziennie w Europie i dostarcza 1,9 mln ton papieru rocznie na całym świecie. Antalis to ramię dystrybucyjne firmy Sequana.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Antalis.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Postępu 17A
02-676  Warszawa
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)