O nas

Jako Grupa Mecalux posiadamy ponad 50 letnie doświadczenie na ogólnoświatowym rynku systemów magazynowych. Zatrudniamy ponad 4600 osób. Nasza działalność polega na projektowaniu, produkcji, sprzedaży i świadczeniu wszelkiego rodzaju usług związanych z regałami paletowymi i półkowymi, magazynami automatycznymi, oprogramowaniem magazynowym oraz szeroko pojętymi rozwiązaniami z zakresu intralogistyki.

Centra technologiczne i produkcyjne Grupy Mecalux

Grupa Mecalux dysponuje 4 centrami technologicznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz 11 zakładami produkcyjnymi w Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Prowadzi sprzedaż w ponad 70 krajach. Źródłem rozwoju firmy jest ciągłe dążenie do innowacji i poszerzania międzynarodowego rynku zbytu, przy jednoczesnej dbałości o lokalne rynki, na których działamy.

Portal Logismarket powstał w wyniku ciągłego dążenia do innowacji, w celu umożliwienia szerszemu gronu odbiorców bezpośredniego zakupu regałów metalowych oraz innych elementów wyposażenia biur, archiwów, warsztatów, sklepów, a także niejednokrotnie i domów.

Mocną stroną Logismarket jest profesjonalna obsługa Klienta, świadczona przez pracowników, którzy doskonale znają proponowane produkty i ich zastosowanie, dlatego odpowiedzą na wszelkie pytania i służą pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania lub akcesoriów, a także szybko i sprawnie realizują zamówienia.

Jeśli potrzebujesz kompleksowego rozwiązania magazynowego dla celów przemysłowych, zapoznaj się z szeroką ofertą naszych systemów magazynowania - odwiedź naszą stronę internetową www.mecalux.pl i skontaktuj się z Działem Handlowym.