Automatyczne magazyny paletowe

 
244,77 zł 233,11 zł
SKU
204879
Charakterystyka, funkcjonowanie oraz praktyczne zastosowania automatycznych systemów składowania palet
Szczegóły

Publikacja prezentuje automatyczne rozwiązania magazynowe, w których ładunki składowane są na paletach i przeprowadzana jest ręczna obsługa pobieranych bezpośrednio z nich pełnych opakowań. Przedstawione kwestie pozwalają odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących momentu, w którym instalacja automatycznego systemu składowania jest uzasadniona, kryteriów wyboru odpowiedniego rozwiązania, sposobu działania różnych automatycznych systemów magazynowych, optymalnego i dostosowanego do zapotrzebowania systemu obsługi ręcznej itp.

Trendy występujące w sektorze logistycznym wskazują na zwiększenie zapotrzebowania na automatyczne systemy składowania oraz przygotowania zamówień. Ma to miejsce szczególnie w krajach uprzemysłowionych, w których automatyzacja pozwala na obniżenie kosztów, a tym samym zwiększenie konkurencyjności w stosunku do produktów pochodzących z krajów rozwijających się lub z niskim dochodem na mieszkańca.

W tym kontekście niniejszy podręcznik przedstawia dostępne na rynku opcje automatycznego składowania ładunków na paletach oraz kompletacji zamówień, jako narzędzi zwiększających konkurencyjność przedsiębiorstw działających w sektorach produkcyjnym i dystrybucyjnym.

Więcej informacji
Więcej informacji
Oprawatwarda
Liczba stron616
RedakcjaMecalux S.A
Język Polski
ISBN978-84-697-8662-8