Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Mając wsparcie takich organizacji, jak Antalis Verpackungen (były Brangs and Henrich) czy Pack 2000 w Niemczech, Ambasador w Wielkiej Brytanii oraz Branopac Czechy, Antalis stał się największym ekspertem na rynku w dziedzinie zabezpieczania produktów oraz ładunków eksportowych.

W zakresie pakowania eksportowego Antalis oferuje kompleksową usługę - począwszy od analizy aktualnych zabezpieczeń ładunków, poprzez doradztwo w optymalizacji procesu oraz szkolenia kadry, również świadcząc usługi kompleksowego pakowania. Ładunki najczęściej ulegają uszkodzeniom podczas transportu lądowego oraz morskiego, dlatego tak ważne jest jego odpowiednie przygotowanie. Antalis oferuje szeroki asortyment produktów, dzięki którym klienci unikają kosztów reklamacji. Począwszy od czujników wstrząsu i wskaźników pochyłu, specjalistycznych rozwiązań barierowych, po systemy wypełnień, amortyzacji i stabilizacji. Produkty pozostają bezpiecznie i dobrze umocowane na swoim miejscu.

Antalis specjalizuje się również w przygotowaniu przesyłek niestandardowych do transportu, także morskiego. Kilkunastoosobowy zespół jest w stanie dotrzeć w każde miejsce na świecie, aby profesjonalnie zapakować towar. Z wykorzystaniem m.in. transportu morskiego wykonano, na przykład, przeprowadzkę dużej fabryki z USA do Europy.

Wśród innych wyzwań, podejmowanych przez firmę, wymienić można prowadzenie obsługi czeskiej armii w zakresie pakowania sprzętu wojskowego, produkcję specjalistycznych opakowań na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego oraz stałą współpracę z wieloma firmami branży maszynowej. W stałej ofercie znajdują się papiery i folie antykorozyjne, folie barierowe, laminaty, taśmy spinające, urządzenia do pakowania i wiele innych. Działania te są wspierane przez inżynierów projektujących indywidualne opakowania, ekspertów asystujących podczas procesu przygotowania opakowania oraz przez wyspecjalizowane laboratorium, w którym przeprowadzane są testy wytrzymałościowe i jakościowe opakowań.

Odpowiednie zaprojektowanie i przeprowadzenie procesu pakowania musi uwzględniać specyfikę środka transportu, jak i samego produktu. Usługa pakowania oferowana przez Antalis projektowana jest od podstaw według wymagań pakowanego produktu, z uwzględnieniem środka trans -portu, czasu jego trwania i późniejszego magazynowania przesyłki. Firma oferuje również usługę optymalizacji opakowań, gdzie zastosowanie odpowiednich materiałów gwarantuje dotarcie przesyłki do adresata w oczekiwanym stanie.

Antalis oferuje kompleksową usługę - począwszy od analizy aktualnych zabezpieczeń ładunków, poprzez doradztwo w optymalizacji procesu oraz szkolenia kadry, również świadcząc usługi kompleksowego pakowania.

Indywidualne opakowania, ekspertów asystujących podczas procesu przygotowania opakowania oraz przez wyspecjalizowane laboratorium, w którym przeprowadzane są testy wytrzymałościowe i jakościowe opakowań. Odpowiednie zaprojektowanie i przeprowadzenie procesu pakowania musi uwzględniać specyfikę środka transportu, jak i samego produktu.

Usługa pakowania oferowana przez Antalis projektowana jest od podstaw według wymagań pakowanego produktu, z uwzględnieniem środka transportu, czasu jego trwania i późniejszego magazynowania przesyłki. Firma oferuje również usługę optymalizacji opakowań, gdzie zastosowanie odpowiednich materiałów gwarantuje dotarcie przesyłki do
adresata w oczekiwanym stanie.