INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Citrix nagradza Asseco Business Solutions za rozwój biznesu w Polsce

  • 29/03/2012, Lublin

  • Firma Citrix, światowy dostawca rozwiązań dla chmur obliczeniowych, wirtualizacyjnych i sieciowych, przyznała Asseco Business Solutions tytuł „Best Partner 2011".

 
Firma Citrix, światowy dostawca rozwiązań dla chmur obliczeniowych, wirtualizacyjnych i sieciowych, przyznała Asseco Business Solutions tytuł „Best Partner 2011", wyróżniając spółkę za największą ilość zrealizowanych projektów z wykorzystaniem technologii Citrix oraz rozwój biznesu w naszym kraju. Asseco BS posiada najwyższy, platynowy status partnera Citrix w Polsce.

Asseco Business Solutions wykorzystuje rozwiązania Citrix w ramach projektów związanych z budową infrastruktury systemowej. W zakres usług wchodzi m.in. wirtualizacja zasobów infrastruktury, migracja i wirtualizacja desktopów, budowa środowisk centralnego przetwarzania oraz zdalnego dostępu do informacji i danych, optymalizacja wykorzystania pasma komunikacyjnego sieci rozległej oraz projektowanie i budowa bezpiecznych rozwiązań rozproszonego przetwarzania i zabezpieczania danych w prywatnej chmurze obliczeniowej (Private Cloud). Realizując projekty dla swoich klientów Asseco BS wykorzystuje bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w budowie skomplikowanych rozwiązań informatycznych, zaś Citrix zapewnia nowoczesną technologię w postaci wirtualnych serwerów, desktopów i aplikacji oraz produktów sieciowych, takich jak Cloud Getaway czy NetScaler.

„Celem przeprowadzanych przez nas wdrożeń opartych o technologie Citrix jest zapewnienie klientom szeregu wymiernych korzyści biznesowych, takich jak konsolidacja i lepsze wykorzystanie mocy obliczeniowej posiadanej infrastruktury, zapewnienie mobilnego, bezpiecznego i skutecznego dostępu do informacji, aplikacji oraz danych z dowolnego miejsca - często z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, znaczne podniesienie bezpieczeństwa i zapewnienie ciągłości działania krytycznych usług oraz aplikacji z zachowaniem akceptowalnego poziomu kosztów, a także widoczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych rozwiązań IT" - mówi Andrzej Miłosz, Dyrektor Działu Rozwiązań Systemowych w Asseco Business Solutions S.A.

„Cieszymy się, że mogliśmy wyróżnić Asseco Business Solutions za wyjątkowe osiągnięcia i wsparcie  naszego biznesu w Polsce. Jest to jeden z naszych partnerów strategicznych, który doskonale wie jak wykorzystywać nasze produkty i technologię, by tworzyć najlepsze rozwiązania usprawniające pracę swoich klientów" - mówi Artur Cyganek, Country Manager Poland w Citrix Systems.

Asseco Business Solutions S.A. dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje zintegrowane systemy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji do zarządzania małą firmą, zaawansowany program wspierający pracę w  obszarze HR, platformę wymiany danych handlowych oraz aplikację do pełnej obsługi działalności biznesowej podmiotów świadczących usługi faktoringowe. Ponadto, oferowane przez spółkę systemy mobilne to jedne z najbardziej popularnych programów klasy SFA w Europie. Asseco BS wdraża swoje rozwiązania zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in.: w Portugalii, Francji, Grecji, Irlandii, Czechach, Słowacji, na Litwie oraz na Węgrzech. Firma posiada biura w kilkunastu miastach Polski, zatrudniając ok. 700 specjalistów oraz posiada rozbudowaną sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Partnerami technologicznymi i biznesowymi Asseco BS są największe światowe koncerny, m.in.: Oracle, Microsoft, HP czy IBM. Asseco Business Solutions S.A. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Asseco, będącej jednym z największych dostawców oprogramowania własnego w Europie. Więcej informacji na stronie internetowej Asseco.

Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) jest firmą, która zmienia sposób w jaki ludzie, biznes i IT współpracują w dobie usług świadczonych w modelu cloud. Dzięki wiodącym rozwiązaniom chmurowym, sieciowym oraz technologiom wirtualizacyjnym Citrix usprawnia mobilny styl pracy i usługi oferowane w chmurze, dzięki czemu kompleksowe rozwiązania IT stają się prostsze i bardziej dostępne dla blisko 260,000 firm. Każdego dnia Citrix dociera również do 75 procent użytkowników internetu i partnerów z ponad 10,000 firm w 100 krajach. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 2,21 miliarda USD. Więcej informacji na stronie internetowej Citrix.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Konrada Wallenroda 4c
20-607  Lublin
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)