Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nowy produkt łączący wytrzymałą obudowę z inteligentnymi możliwościami drukowania posiada wbudowane symbole laboratoryjne i zapewnia druk wyraźnych i trwałych etykiet specjalnie opracowanych do identyfikacji preparatów, naczyń, butelek, fiolek i probówek. Pióra, pisaki i markery nie będą już nigdy więcej potrzebne.

BMP21 LabProdukt dla laboratoriów

„Nasza nowa drukarka BMPTM21-LAB poprawia czynność etykietowania poprzez połączenie łatwości użytkowania z możliwościami identyfikacji dostosowanymi do wymogów branży - wszystko to za przystępną cenę akceptowalną dla laboratoriów o każdym budżecie", mówi Cindy Van den Bremt, menedżer produktu na region EMEA dla systemów druku przenośnego w firmie Brady. Drukarka BMPTM21-LAB to potężne narzędzie zapewniające szybkie i efektywne etykietowanie w laboratoriach diagnostycznych, klinicznych, akademickich, badawczych, środowiskowych i biotechnicznych.

Etykiety dla drukarki BMPTM21-LAB są dopasowane do specyficznych zastosowań laboratoryjnych, takich jak oznaczanie kriofiolek czy szkiełek mikroskopowych do zamrażania. Materiały są odporne na działanie ciężkich warunków laboratoryjnych, takich jak temperatura -196o C czy wpływ alkoholu izopropylowego i ketonu metylowo-etylowego.

Łatwość użytkowania

W celu lepszej organizacji laboratorium materiały laboratoryjne dostępne są w szerokim zakresie kolorów i wielkości. Technologia drop-lock-and-print pozwala użytkownikowi na łatwe umieszczenie wymaganej kasety i rozpoczęcie drukowania - bez konieczności kalibracji i dokonywania ustawień. Gdy etykieta zostanie już wydrukowana, chwytak przytrzymuje ją i zapobiega przed wypadnięciem na podłogę.

Prosta w obsłudze drukarka BMP21-LAB została wyposażona w bibliotekę powszechnie używanych greckich symboli, a także umożliwia automatyczną serializację etykiet i precyzyjne oznaczanie czasu i daty. Urządzenie posiada również wbudowane symbole kodów kreskowych, które poprawiają precyzję i jakość etykiet poprzez zapewnienie większej ilości informacji na mniejszej powierzchni. Drukarka ma także klawisz skrótu dla etykiet do fiolek, który odpowiada za automatyczne przycinanie etykiet zgodnie z wielkością fiolek i probówek.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wiele inteligentnych możliwości drukarki BMPTM21-LAB zostało uwydatnionych dzięki przeprojektowaniu obudowy. Nowy projekt powstał z myślą o wytrzymałości i ergonomii - centralne wyważenie, wypukłości oraz ochronne gumowe odbojniki zapewniają łatwe chwytanie i manipulowanie.

Dzięki BMP21-LAB i wbudowanym symbolom laboratoryjnym oraz czytelnym i trwałym etykietom można przestać używać markerów i zrezygnować z trudnych do odczytania, ręcznie pisanych etykiet podatnych na rozmazywanie i blaknięcie. Drukarka posiada także dwuletnią gwarancję, która zapewnia użytkownikom doskonały stan techniczny urządzenia. Atrakcyjna cena sprawia, że będziemy ją chcieli mieć na wyposażeniu każdego stanowiska w swoim laboratorium.

Nowa drukarka do zastosowań laboratoryjnych

Wraz z drukarką otrzymujemy darmowy materiał B-7425 przeznaczony do ogólnolaboratyjnych zastosowań identyfikacyjnych. Wytrzymuje on temperaturę ciekłego azotu jak i wnętrza autoklawu. Etykiety B-7425 pozostają przyklejone do pojemników z próbkami nawet w najtrudniejszych warunkach laboratoryjnych. Wykonane z wytrzymałego, polipropylenowego materiału, B-7425 to elastyczne rozwiązanie do identyfikacji fiolek, probówek i innych pojemników z materiałem przed ich zamrożeniem. Etykiety laboratoryjne B-7425 wytrzymują szeroki zakres temperatur a jednocześnie opierają się działaniu powszechnie stosowanych rozpuszczalników laboratoryjnych, takich jak DMSO (dimetylosulfotlenek), IPA (izopropanol), etanol oraz ksylen (krótkotrwale).

Wraz z pojawieniem się drukarki BMP-21 PLUS, obecna seria produktów BMP 21 nie jest już kontynuowana. Akcesoria i kasety drukujące dla drukarki BMP21 są kompatybilne z nowym modelem BMP21-PLUS.

Więcej informacji o nowej drukarce BMP21-LAB można uzyskać na stronie intrtnetowej brady europe.