Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Pierwszy tydzień września to już tradycyjnie pora na katalog jesienny DENIOS. Kiedy rok ma się ku końcowi, rynkowy lider w dziedzinie ochrony środowiska i bhp w zakładzie pracy aktualizuje niektóre grupy produktów i przedstawia nowe projekty.

Nowe wyroby jesienią

Do bezpiecznego składowania małych pojemników bezpośrednio na stanowisku pracy nadają się szafy materiałów niebezpiecznych. W tej dziedzinie asortyment DENIOS wzbogaca Scoper, istny cud pakowności dla laboratoriów i przemysłu. Scoper to pierwsza szafa materiałów niebezpiecznych z cargo. Inaczej niż zwykłe szafy z drzwiami skrzydłowymi lub zasuwanymi, Scoper zajmuje przy takiej samej pakowności tylko połowę miejsca.

Inną nowością w asortymencie są szafy z filtracją powietrza Custos. Dzięki specjalnie dobranemu wyposażeniu dostępna jest jako szafa materiałów niebezpiecznych, szafa do chemikaliów lub też szafa do kwasów i ługów. Nowoczesna elektronika nadzorująca zależnie od wersji szafy informuje o wymianie powietrza wewnątrz. Ważne zmiany stanu sygnalizowane są alarmem optycznym i akustycznym. Możliwe jest także bezpośrednie podłączenie do centrali dyspozytorskiej.

Również wanny na małe pojemniki są przewidziane do stosowania bezpośrednio na stanowisku pracy. Praktycznie pomyślane: nowo zaprojektowane wanny wychwytowe z polietylenu mają takie wymiary, że dają się doskonale ustawiać na europalecie lub palecie chemicznej.

Ręka w rękę z naturą

Natura zapewnia najlepszą ochronę - i nierzadko dostarcza projektantom DENIOS inspiracji do nowych produktów. Klienci i użytkownicy mogą polegać na gromadzonej przez długie lata fachowej wiedzy na temat produkcji i innowacji. We współdziałaniu z klientem powstają produkty chroniące środowisko i gwarantujące pracownikom konieczne bezpieczeństwo przy codziennych czynnościach. Program produktów DENIOS to ponad 10 tys. artykułów w katalogu i sklepie online, to również rozwiązania inżynieryjne w dziedzinach składowania materiałów niebezpiecznych, techniki grzewczej i chłodniczej albo wentylacyjnej. Nowy katalog jest także dostępny online na stronie internetowej Denios.