INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowe rozwiązanie Duplo - Urządzenie do lakierowania UV Coater 200.

  • 11/10/2010, Warszawa

  • Model Ultra 200 jest prostym w użytkowaniu oraz wygodnym dla obsługi przez operatora urządzeniem do lakierowania UV, które wzbogaca wydruki i zabezpiecza je błyszczącym, matowym lub satynowym lakierem.

 

Urządzenie Ultra 200 wykorzystuje do utwardzania promieniowanie UV. Dzięki temu zapewnia atrakcyjne wykończenie arkuszy nadając błyszczącą satynową lub matową powłokę wydrukom pochodzącym zarówno z maszyn offsetowych jak i cyfrowych.

Duplo Ultra 200 wzbogaca wydruki o dodatkową wartość poprzez szczególne efekty obróbki końcowej, które są widoczne w postaci żywej kolorystyki i większej głębi barw, co jest szczególnie cenne przy produkcji zdjęć, pocztówek, okładek książek, materiałów reklamowych oraz plakatów.

Szczególną zaletą urządzenia jest unikalny, zamknięty system automatycznego czyszczenia. Operator urządzenia musi jedynie przełączyć je do trybu czyszczenia i resztki lakieru powstałe przy produkcji danego zlecenia trafiają do wydzielonego pojemnika na odpady, skąd może być bezpiecznie usunięty i przygotowany do utylizacji sposób zgodny z istniejącymi w tym zakresie przepisami.

System Ultra 200 obsługuje arkusze o szerokim zakresie wymiarów (508 (szer.) x 710 (dł.) mm i gramatury (od 120 g/m2 do 350 g/m2). Intensywność powlekania można wybrać na poziomie od 1 do 5, w zależności od rodzaju papieru, jaki jest poddawany obróbce. Automatyczne podawanie możliwe jest w urządzeniu dzięki opcjonalnemu podajnikowi SF205, który bardzo dokładnie podaje arkusze z góry stosu papieru. Strumień powietrza podnosi i precyzyjnie oddziela arkusze. Sensor detekcji podwójnego arkusza automatycznie wykrywa błędy.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Cyklamenów 1
04-798  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)