INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

IBM Self Checkout Perłą Rynku FMCG

  • 21/06/2010, Bielsko-Biała

  • Kasa samoobsługowa IBM Self Checkout zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Perły Rynku FMCG 2010, w kategorii Najlepszy Dostawca Wyposażenia. To kolejne wyróżnienie dla rozwiązań samoobsługowych proponowanych przez Jantar Sp. z o.o.

 

W ostatnim czasie nasze Samoobsługowe Stanowisko Sprzedaży dla Stacji Paliw otrzymało tytuł Innowacja Handlu 2010.

Kasa samoobsługowa IBM Self Checkout to innowacyjne rozwiązanie dla handlu. Kupując poprzez samoobsługową kasę Klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs Użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kasy samoobsługowe IBM Self Checkout mogą być dostosowane do różnej wielkości jednostek handlowych, w zależności od potrzeb i natężenia przepływu Klientów. Kluczowym elementem systemu jest oprogramowanie sprzedażowe, które daje możliwość zarządzania środowiskiem samoobsługowym oraz wspomaga sprzedawców w szybszej i efektywnej obsłudze Klienta. W zależności od preferencji detalisty rozwiązanie samoobsługowe może być wyposażone w system płatności gotówkowych i bezgotówkowych lub tylko i wyłącznie kartami płatniczymi. Dodatkowo istnieje możliwość zintegrowania systemu z programem lojalnościowym oraz bonami towarowymi i rabatowymi.

Wręczenie nagród odbywało się 17 czerwca w Warszawie, podczas uroczystej gali zorganizowanej przez wydawcę „Wiadomości Handlowych". Nagroda przyznana w konkursie „Perły Rynku FMCG" jest szczególnie cenna, gdyż to sami detaliści - właściciele i pracownicy sklepów -wybierają produkty, które zasługują na miano rynkowej „Perły". W tegorocznej edycji wpłynęło ponad 1500 formularzy, głosy podliczył niezależny instytut badawczy GfK Polonia.

Jantar Sp. z o.o., wieloletni Premier Business Partner IBM, jako pierwsza firma w Polsce wdrożyła kasy samoobsługowe IBM Self Checkout. Instalacja miała miejsce w Społem PSS Północ we Wrocławiu.

Zalety IBM Self CheckOut:

  • szybka i łatwa obsługa
  • kontrolowanie procesu sprzedaży przez Klienta
  • transakcje gotówkowe i bezgotówkowe
  • weryfikacja produktu na podstawie kodu kreskowego i wagi
  • łatwość przystosowania do różnej wielkości sklepów
  • bezpieczeństwo transakcji

Więcej informacji: www.jantar.pl
Video Case Study : www.jantar.pl (Filmy-reklamowe)
Kontakt: Patrycja Targosz, ptargosz@jantar.pl,  tel. 033 828 57 00

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Piekarska 199
43-300  Bielsko-Biała
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)