INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowy system usuwania pyłu w odsysających jednostkach centralnych marki Ringler

  • 17/08/2016, Kraków

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim: Ringler GmbH przedstawia nową linię systemów odpylających, stworzonych z myślą o bezpieczeństwie pracy.

 

Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie
Nowe jednostki centralne do usuwania drobnego pyłu rozwiązania posiadają dokładny filtr pyłowy oraz są niezwykle ciche - tym samym chroniąc pracowników i miejsce produkcji. Nadają się do usuwania pyłu unoszącego się w powietrzu w przemyśle metalurgicznym, farmaceutycznym, spożywczym oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Jako członek Kärcher Group, Ringler oferuje mocne odkurzacze i systemy odsysania dla prostych i wysoce skomplikowanych aplikacji.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w przemysłowym odkurzaniu i technologii odpylania, Ringler stał się gwarancją niezawodności, zrównoważonego rozwoju oraz skoncentrowania na kliencie

Rozmieszczone horyzontalnie filtry kartridżowe można łatwo wymienić z zewnątrz po otwarciu klapy. Taka wymiana filtrów podczas obsługi eksploatacyjnej jest szybka, łatwa i nie naraża na kontakt z filtrowanym pyłem.

Izolacja akustyczna znacząco obniża hałas wydawany przez urządzenie, które jest cichsze nawet o 11% od podobnych urządzeń bez izolacji. Automatyczne oczyszczanie filtrów strumieniem sprzężonego powietrza pozwala na pracę urządzenia bez przerw i utraty mocy ssącej przez długi czas. Specjalna konstrukcja pozwala na jego wykorzystanie w strefie zagrożonej wybuchem o oznaczeniu Z22.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Stawowa 138-140
31-346  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)