Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Wytwarzają ciśnienie robocze od 150 (model HD 7/15 G) do 230 barów (HD 9/23 G) oraz oferują maksymalną wartość przepływu wody do 650 i 930 litrów na godzinę.

Przeznaczone do najtrudniejszych zadań

Dzięki ergonomicznej ramie urządzenie wysokociśnieniowe można z łatwością transportować nawet na bardzo nierównej powierzchni. Duże, odporne na przebicie koła zwiększają mobilność i zapewniają ciągłą gotowość do pracy, bez konieczności dopompowywania ich lub naprawiania. Akcesoria i wyposażenie można przechowywać na ramie maszyny, dzięki czemu są zawsze pod ręką.

Urządzenia wysokociśnieniowe wbudowane są w wytrzymałą ramę, którą można modyfikować w zależności od potrzeb klienta, np. wyposażyć w dodatkową ramę ochronną lub bęben na wąż. W zależności od modelu, maszyny te mogą na jednym tankowaniu działać bez przerwy od 100 do 160 minut. Dzięki dużemu filtrowi chroniącemu pompę przed zanieczyszczeniami wodę można czerpać nawet z jezior i stawów. Na wyposażeniu jest również zawór termiczny chroniący przed przegrzaniem oraz zawór bezpieczeństwa, który zapobiega powstawaniu nadmiernego ciśnienia. To wszystko pozwala na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.