Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Międzynarodowe Targi BAU 2011 w Monachium, czyli Targi Branżowe Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych, w których wzięliśmy udział w dniach 19 - 21 stycznia 2011 stanowiły dla nas doskonałą okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami branży budowlanej oraz do zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze budowlanym. A było co zwiedzać: 2058 wystawców z 46 krajów prezentowało swoje produkty i rozwiązania na 180 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni.

Spektakularne projekty stanowisk, ogromna ilość zwiedzających oraz profesjonalna jakość obsługi potencjalnych Klientów przekraczały nasze najśmielsze oczekiwania.

Targi BAU w Monachium to zdaniem wielu wydarzenie na skalę światową, którego nie można było przegapić. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu partnerowi biznesowemu i organizatorowi wyjazdu- firmie Hörmann Polska. Wyjazd ten zaliczamy do szczególnie udanych i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne plany.

W harmonogramie wyjazdu mieliśmy również zwiedzanie fabryki Hörmann KG w Brandis. Była to dobra okazja, aby przyjrzeć się z bliska produkcji urządzeń, które na co dzień znajdują się w ofercie Kolbudu. Zdobytą w ten sposób wiedzę o produktach i nowościach firmy Hörmann z pewnością wykorzystamy podczas przygotowywania ofert dla naszych Klientów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą wizytówką.