Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

 

Informator Przemysłowy Logismarket otwiera 28 września 2009, w Chile nową witrynę internetową http://www.logismarket.cl/.

Logismarket stawia na Chile ze względu na dynamiczny rozwój tego kraju w ostatnich latach oraz, jak podaje OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju), perspektywę wzrostu popytu na wyposażenie przemysłowe w najbliższych latach.

Chile to czwarty kraj Ameryki Łacińskiej, w którym Logismarket będzie oferował swoje usługi. Informator Przemysłowy jest już obecny w Meksyku, Argentynie i Brazylii od połowy 2008 roku, osiągając dobre wyniki i spotykając się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród producentów oraz dystrybutorów produktów i usług przemysłowych.

Pomimo aktualnej, trudnej sytuacji ekonomicznej na świecie, coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na usługi oferowane przez Logismarket, prezentując na naszym portalu swoje produkty i zyskując nowe kontakty biznesowe generowane przez portal.

 

W chwili obecnej, witryna Logismarket.cl oferuje następujące kategorie produktów:

Logismarket na świecie

Od momentu założenia portalu w roku 2001, Logismarket ciągle się rozwija i aktualnie, wraz z witryną Chile, działa w 15 krajach.

http://www.logismarket.de/ (Niemcy)

http://www.logismarket.com.ar/ (Argentyna)

http://www.logismarket.at/  (Austria)

http://www.logismarket.nl/  (Beneluks)

http://www.logismarket.ind.br/  (Brazylia)

http://www.logismarket.cl/  (Chile)

http://www.logismarket.es/ (Hiszpania)

http://www.logismarket.fr/  (Francja)

http://www.logismarket.it/  (Wlochy)

http://www.logismarket.com.mx/  (Meksyk)

http://www.logismarket.pl//  (Polska)

http://www.logismarket.pt/  (Portugalia)

http://www.logismarket.co.uk/  (Wielka Brytania)

http://www.logismarket.cz/  (Czechy)

http://www.logismarket.ch/  (Szwajcaria)

O Logismarket

Logismarket to ogólny informator przemysłowy 100% B2B, znany i ceniony w Europie i Ameryce Łacińskiej. Portal posiada ponad 9 000 000* unikatowych użytkowników i prezentuje ponad 71 000 produktów i 4300 firm. Logismarket to miejsce, w którym spotykają się producenci lub dostawcy prezentujący swoją ofertę i potencjalni klienci szukający różnego rodzaju produktów lub usług przemysłowych.

Logismarket jest częścią Grupy Mecalux, jednego ze światowych liderów całościowych rozwiązań magazynowych.

*Dane globalne za rok 2008