Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Mając na celu poprawę poziomu usług oferowanych klientom i użytkownikom oraz dostosowanie się do nowych trendów rynkowych, Logismarket uruchomił usługę zakupów online - funkcjonalność, która pozwala użytkownikom na zakup produktów za pośrednictwem strony  www.logismarket.es.

Klienci mogą znaleźć to, czego szukają spośród ponad 25 000 produktów dostępnych w Logismarket Hiszpania oraz porównywać różne marki i ceny. Osoby zainteresowane danym produktem, mogą skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania informacji lub za pomocą nowego przycisku „Złóż zamówienie" dokonać zakupu.

Logismarket nie uczestniczy w procesie zakupu, stanowi jedynie platformę pośredniczącą pomiędzy klientem a sprzedawcą. Sprzedawca po otrzymaniu wniosku zakupowego za pośrednictwem portalu Logismarket kontaktuje się z nabywcą w celu ustalenia rodzaju płatności i dostawy produktu.

Usługa zakupów internetowych poprzez Logismarket pozwala użytkownikom zaprezentować swoją ofertę produktów, poinformować o zniżkach i wyjątkowych rabatach, a zainteresowanym kupnem wybrać produkt, który najbardziej spełnia ich oczekiwania i zakupić go w łatwy i szybki sposób.

Obecnie, zakupy online są jedynie możliwe za pośrednictwem strony www.logismarket.es. W kolejnych miesiącach, usługa ta zostanie rozszerzona na inne kraje: Argentynę, Austrię, kraje Beneluksu, Brazylię, Chile, Kolumbię, Francję, Niemcy, Włochy, Meksyk, Peru, Polskę, Portugalię, Wielką Brytanię, Czechy i Szwajcarię.

Ze względu na poszerzenie swojej oferty o pośrednictwo w e-handlu, Logismarket zmienił swoją nazwę z "Informatora Przemysłowego" na "Rynek przemysłowy dla firm i specjalistów". Nazwa ta odzwierciedla nowy profil biznesowy Logismarket.