Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nowa zaktualizowana wersja LogismarketNews ma prosty, a zarazem bardzo estetyczny wygląd. Firmy oraz produkty polecane, produkty wyróżnione, nowości - wszystko to w lżejszej i uporządkowanej formie, uzupełnionej zdjęciami i filmami wideo w lepszej rozdzielczości.

Od tej chwili, newsletter Logismarket z lepszą ofertą produktów, wydawany co dwa tygodnie, będzie dostępny w wersji na tablet, smartfon lub inne urządzenie mobilne. 

Newsletter LogismarketNews Polska jest wydawany od 2008 roku. Od tego czasu jego forma jest systematycznie dostosowywana do najnowszych trendów, by najszybciej i najłatwiej dotrzeć do abonentów z informacją o najlepszych produktach i nowościach w sektorze przemysłowym.

W celu zapoznania się i otrzymywania biuletynu LogismarketNews Polska, odwiedź następującą stronę: https://www.logismarket.pl/ newsletter.