INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Etykiety termiczne – IQ Color


 
W asortymencie oferowanych przez Nas materiałów eksploatacyjnych pojawiły się nowe etykiety termiczne  - IQ Color do zadruku w kolorze.

IQ Color to opatentowana przez Zebra Technologies technologia barwników umożliwiająca umieszczanie na etykietach termicznych niewidocznych stref kolorów, które są uaktywniane w chwili drukowania. IQ Color umożliwia wykorzystanie koloru na etykietach, na żądanie bez potrzeby stosowania oddzielnych etykiet lub kolorowych markerów. Można na nich łatwo i szybko dodać wszelkie specjalne instrukcje, np. oznaczyć produkty do priorytetowej obsługi lub zaznaczyć najważniejsze informacje. Nie trzeba zmieniać drukarki ani wymieniać wkładów atramentowych i papieru, dzięki czemu nakład pracy jest minimalny, a wydajność i kontrola jakości jest lepsza.

Zebra oferuje trzy kolory (z palety ośmiu) plus czarny, które można umieścić na maksymalnie trzech obszarach wymagających specjalnej uwagi. System ten umożliwia drukowanie tekstu, kształtów, grafiki i odwróconych obrazów.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Odrowąża 15
03-310  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)