INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Stacja drukująca RW420

  • 01/09/2010, Warszawa

  • Stacja drukująca RW 420 udostępnia mobilną technologię druku w kompaktowym i lekkim urządzeniu, w którym można umieścić jednocześnie przenośny terminal danych.

 
Stacja drukującą RW420 firmy Zebra Technologies to zintegrowane rozwiązanie, w którego skład wchodzi mobilna  drukarka  RW420 oraz terminal danych Motorola MC70 lub MC75.

Stacja drukująca została wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD, który na bieżąco pokazuje stan drukarki, interfejsu bezprzewodowego i baterii. Dzięki takim funkcjom pracownicy mogą wykonywać swoje zadania w terenie przez dłuższy czas. W przypadku rozładowania baterii, drukarkę i terminal można ładować jednocześnie z jednego źródła, co oszczędza czas, pieniądze oraz miejsce w samochodzie. Zaletą stacji drukującej RW420 jest  jej mocna konstrukcja, odporna na upadki, działanie wilgoci i pyłu.

Odwiedzając klientów, pracownicy terenowi mogą z łatwością nosić zintegrowaną stację drukującą RW 420 na pasku na ramię lub trzymając za uchwyt  - oraz ułożyć urządzenie na zgiętym ramieniu, aby wprowadzać dane, przeprowadzać transakcje za pomocą opcjonalnego czytnika kart z paskiem magnetycznym oraz drukować kwity, paragony i inne dokumenty.

Stacja drukująca pomaga zwiększyć wydajność pracowników terenowych przez co stanowi doskonałe rozwiązanie w zastosowaniach takich jak: bezpośrednie dostawy towarów, usługi serwisowe/sprzedaż terenowa oraz elektroniczne systemy  wystawiania mandatów.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Odrowąża 15
03-310  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)