INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Rohlig Poland – rozwój serwisu drobnicowego na kierunku Litwa

  • 20/09/2007, Piaseczno

  • Od połowy września 2007 Rohlig Poland ma przyjemność zaoferować swoim klientom bezpośredni serwis drobnicowy w eksporcie na kierunku Litwa.

 
Od połowy września Rohlig Poland ma przyjemność zaoferować swoim klientom bezpośredni serwis drobnicowy w eksporcie na kierunku Litwa.

Partnerem Rohlig Poland na Litwie jest firma Baltic Express z siedzibą w Wilnie i 3 oddziałami w Kaunas, Rydze i Talinie. Baltic Express oferuje usługi spedycyjne i transportowe po całej Europie dla wszystkich rodzajów ładunków. Firma ma duże doświadczenie w magazynowaniu i dystrybucji towarów na rynku wewnętrznym.

Karol Miszta Groupage Product Director: Dla naszych klientów otworzyła się nowa możliwość: Teraz mogą korzystać z bezpośredniego regularnego serwisu eksportowego na Litwę, który jest bardziej konkurencyjny cenowo niż nasze dotychczasowe możliwości. Pomimo preferencyjnych cen, pragniemy zapewnić naszych klientów, że tak jak to było dotąd - zachowujemy tak samo wysokie standardy usług.

Współpraca z nowym partnerem na Litwie to kolejny krok Rohlig Poland w kierunku umacniania sieci własnych połączeń eksportowych w całej Europie.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)