INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowa seria wag przemysłowych o wysokiej rozdzielczości Combics CH

  • 30/07/2008, Göttingen

  • Sartorius, specjalista w dziedzinie technologii pomiarów i ważenia uzupełnia gamę Combics serią wag przemysłowych o wysokiej rozdzielczości CH. Nowe modele wag mogą ważyć od 16 do 300 kg ładunku.

 

Sartorius, specjalista w dziedzinie technologii pomiarów i ważenia uzupełnia gamę Combics serią wag przemysłowych o wysokiej rozdzielczości CH. Nowe modele wag mogą ważyć od 16 do 300 kg ładunku i zostały wyposażone w platformy skonstruowane w oparciu o system monolityczny pozwalające na uzyskanie wyników pomiaru o rozdzielczości do 340000 znaków (np. 34 kg z dokładnością co do 0,1 g). Ta seria wag, ze względu na szybki czas odczytu i niska wrażliwość na drgania oraz wyładowania elektryczne, umożliwia szybkie uzyskiwanie wyników pomiaru w najrozmaitszych warunkach instalacyjnych i bez ograniczeń udźwigu.

Ponadto, wagi te łatwo włączyć do procesów produkcyjnych oznakowanych certyfikatem GMP/GLP dzięki wbudowanemu systemowi kalibracji. Gwarantuje on szybki i niezawodny pomiar nawet w warunkach zapylenia oraz wilgotności odpowiadających stopniom ochrony IP65 oraz  IP67. Podobnie jak wszystkie wagi z gamy Combics, wagi serii CH są łatwe w konfiguracji i obsłudze i zostały wyposażone w różne interfejsy danych. Modele CH są dostępne z udźwigiem od 16 do 300 kg, wymiarami platformy 400 x 300 mm, 560 x 450 mm oraz 800 x 600 mm oraz wyświetlaczami wyposażonymi w różne funkcje - oba modele wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Wszystkie modele można zamówić w wersji zweryfikowanej o klasie dokładności II.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Wrzesińska 70
62-025  Kostrzyn Wielkopolski
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)