Air Cargo Services

Zapewniamy wysoką jakość usług transportowych i spedycyjnych, w tym transportu lotniczego, transportu morskiego, transportu lądowego oraz zarządzania logistycznego.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Air Cargo Services

Air Cargo Services – organizacja powstała w 2006 roku i stała się jedną z wiodących w Polsce. Na sukces firmy składa się dobre przywództwo i zarządzanie oraz wysiłki zespołu zmotywowanych pracowników. Zapewniamy wysoką jakość usług transportowych i spedycyjnych, w tym transportu lotniczego, transportu morskiego, transportu lądowego oraz zarządzania logistycznego. Nasi klienci pochodzą z całego świata i skupiają się na rynkach Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu i Azji.

Aby poradzić sobie z gwałtownym wzrostem chińskiego rynku, powołano 13 partnerskich oddziałów w Chinach: Pekin, Dalian, Tianjin, Qingdao, Szanghaj, Nanjing, Ningbo, Fuzhou, Xiamen, Shantou, Guangzhou, Shenzhen, Zhongshan i sukcesywnie dodawane są nowe lokalizacje. Aby wzmocnić naszą pozycję w Chinach, naszym partnerom przyznano klasę licencji NVOCC, nadano kwalifikacje China Civil Air Services Sales Transport Agency (CATA). Wszyscy nasi agenci są także partnerami m.in. CIFA, IATA, FIATA.

W oparciu o pełną sieć, szeroki zakres usług, możemy zaoferować kompleksową, profesjonalną jakość i efektywność usług spedycyjnych dla naszych klientów.

Rozumiemy, że miara jakości usług spedycyjnych jest głównym czynnikiem, dzięki któremu można zdobyć zaufanie klientów. Obecnie jakość naszych usług została doceniona przez klientów zarówno w kraju i za granicą.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304