Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Air Cargo Services

Zapewniamy wysoką jakość usług transportowych i spedycyjnych, w tym transportu lotniczego, transportu morskiego, transportu lądowego oraz zarządzania logistycznego.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Air Cargo Services

Air Cargo Services – organizacja powstała w 2006 roku i stała się jedną z wiodących w Polsce. Na sukces firmy składa się dobre przywództwo i zarządzanie oraz wysiłki zespołu zmotywowanych pracowników. Zapewniamy wysoką jakość usług transportowych i spedycyjnych, w tym transportu lotniczego, transportu morskiego, transportu lądowego oraz zarządzania logistycznego. Nasi klienci pochodzą z całego świata i skupiają się na rynkach Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu i Azji.

Aby poradzić sobie z gwałtownym wzrostem chińskiego rynku, powołano 13 partnerskich oddziałów w Chinach: Pekin, Dalian, Tianjin, Qingdao, Szanghaj, Nanjing, Ningbo, Fuzhou, Xiamen, Shantou, Guangzhou, Shenzhen, Zhongshan i sukcesywnie dodawane są nowe lokalizacje. Aby wzmocnić naszą pozycję w Chinach, naszym partnerom przyznano klasę licencji NVOCC, nadano kwalifikacje China Civil Air Services Sales Transport Agency (CATA). Wszyscy nasi agenci są także partnerami m.in. CIFA, IATA, FIATA.

W oparciu o pełną sieć, szeroki zakres usług, możemy zaoferować kompleksową, profesjonalną jakość i efektywność usług spedycyjnych dla naszych klientów.

Rozumiemy, że miara jakości usług spedycyjnych jest głównym czynnikiem, dzięki któremu można zdobyć zaufanie klientów. Obecnie jakość naszych usług została doceniona przez klientów zarówno w kraju i za granicą.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304